DİYARBAKIR- TFF 2. Lig Kırmızı Grupta mücadele eden Amedspor, şampiyonluk maçına çıktı. Amedspor, şampiyon olsa bile kupasını alamayacak.  

Diyarbakırspor kötü gidişata dur diyecek mi? Diyarbakırspor kötü gidişata dur diyecek mi?

Amedspor Kulüp Başkanı Aziz Elaldı, TFF’nin kurallarına göre şampiyonluğun matematiksel olarak garantilenmemesi nedeniyle kupayı göndermediğini belirterek, kupalarını önümüzdeki sezonun ilk maçında alacaklarını söyledi.  

Sezon başında Amedspor camiasının yerinin 2. Lig olmadığını defalarca söylediğini ve şampiyonluk sözü verdiğini hatırlatan Başkan Elaldı, bugün oynanacak Menemenspor maçından sonra şampiyon olup, 1 yıldır bulundukları 2. Lige veda edeceklerini söyledi.  

Amedspor Başkanı Aziz Elaldı, Iğdır maçında satılan sahte bilet ve korsan bilet olayını ortadan kaldırıp Amedspor taraftarlarını mağdur etmemek için bu kez tek noktadan bilet satışının yapıldığını hatırlattı. 

Dün satılmaya başlanan biletlerin halen satıldığını söyleyen Elaldı, “Bir grup izdiham yaratarak insanları mağdur ettiler. Hale bilet satışı stadyumun önünde satılıyor. Bu gruplara taraftarlarımızın bugün stadyumda kargaşa ve olay çıkarmamasına izin vermemesini istiyoruz” dedi. 

Kaynak: Cega Medya