DİYARBAKIR- TFF 2. Lig Kırmızı Grupta lider olarak yoluna devam eden Amedspor’da yönetim, kalan maçların hesabını yaparak bir dizi kararlar aldı. Amedspor Yönetim Kurulu, aldığı karar ile hem maç öncesi hem de maçtan sonrası sadece teknik direktör Mesut Bakkal’ın konuşmasının yerinde olacağına karar verdi ve tüm futbolculara medyaya konuşma yasağı getirdi.

Şimdiye kadar hem hafta içinde hem de hafta sonu maçlarda sonra medyaya açıklamalarda bulunan futbolcular, Erzincanspor maçından sonra yönetimin aldığı karar doğrultusunda medyaya konuşmadı.

Azizelaldı

Diyarbakır ve 15 ilde 'Bozdoğan-42' operasyonu! Diyarbakır ve 15 ilde 'Bozdoğan-42' operasyonu!

Amedspor yönetiminin, bu kararı kalan ve çok kritik olan maçlardan oyuncuların etkilenmemesi, bazı medya kuruluşlarının özellikle bazı futbolcuları çok ön plana çıkarmasının takımda rahatsızlık yaratacağı kaygısını göz önüne alarak böyle bir karar aldığı öğrenildi.

Amedspor ile ilgili medyaya kulüp başkanı Aziz Elaldı ve teknik patron Mesut Bakkal’ın açıklama yapacağı, bunun dışındaki tüm kulüp çalışanları ve futbolculara konuşma yasağı getirildiği öğrenildi.

Kaynak: Cega Medya