DİYARBAKIR- TFF 1. Lig'e yükselen Amedspor'da teknik direktör krizi yaşanıyor. Kulüp yönetimi, Mesut Bakkal ile yaptığı iki görüşmenin sonucunda anlaşamadıklarını duyurdu. Teknik direktörlük pozisyonu için Sinan Kaloğlu ile görüşmelerin yapılacağı iddia ediliyor. 

Amedspor, kulüp yetkilileri, daha önce iki defa görüştükleri deneyimli teknik direktör Mesut Bakkal ile anlaşma sağlayamadıklarını duyurdu. Görüşmelerde Bakkal'ın taleplerinin karşılanamaması nedeniyle yolların ayrıldığı belirtildi. 

Mesut Bakkal-1

Amedspor, Batuhan Tur ile yola devam dedi! Amedspor, Batuhan Tur ile yola devam dedi!

Mesut Bakkal ile yolların ayrılmasının ardından, Amedspor'da teknik direktörlük görevi için en güçlü adayın Sinan Kaloğlu olduğu iddia ediliyor. Kaloğlu, son olarak Gençlerbirliği'ni çalıştırmış ve performansıyla dikkat çekmişti. Amedspor yönetiminin, Kaloğlu ile görüşmelere kısa süre içinde başlayacağı öğrenildi. 

Amedspor taraftarları, yeni teknik direktörün kim olacağı konusunda merakla beklerken, kulüpten yapılacak resmi açıklamalar takip ediliyor. Sinan Kaloğlu ile yapılacak görüşmelerin olumlu geçmesi durumunda, Amedspor yeni sezon öncesi önemli bir adım atmış olacak. 

Kaynak: Diyarbakir.Net