Berfu Yenenler Eser Yenenler ile evlenmesinin ardından neredeyse herkesin tanıdığı bir isim oldu. Bir yandan sosyal medya fenomeni olan ve şimdilerdeyse Youtube’da Talk Show Perileri adlı programı sunan Berfu Yenenler kimdir, hakkında merak edilenleri derledik.

Berfu Yenenler Kimdir?

Berfu Yenenler ismini pek çok kişi Eser Yenenler ile evlenmesinin ardından duydu. Çifti sosyal medyada takip edenlerin sayısı çok olsa da Berfu Yenenler kimdir sorusu merak edilmekte.

Berfu Yenenler, 1995 yılında İzmit’te doğmuştur. Günümüzde sosyal medya ve Youtube’da yaptığı programla tanıdığımız Yenenler, aslında bir mühendis. Berfu Yenenler’in Marmara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’nde Endüstri Mühendisliği okuduğu biliniyor.

Peki Berfu Yenenler nasıl bu kadar ünlendi ve Talk Show programı, Stand-up, sunuculuk gibi işler yapmaya başladı? Bu işin aslı Yenenler’in 2015 yılında Miss Turkey Güzellik Yarışması’na katılmasıyla başlıyor. Ayrıca aynı yıl Miss ınternational Yarışması’nda Türkiye’yi başarıyla temsil etmiştir.

Berfu Yenenler Kimdir (5)

Adını ilk kez güzellik yarışmasıyla duyuran Berfu Yenenler zaman içerisinde Eser Yenenler ile tanışıp evleniyor. 2017 yılında tanışan çift, 2019 yılında evlendi. Çiftin çektiği videolar ve yaptığı işler sayesinde bugünlerde pek çok kişi Berfu Yenenler kimdir sorusunu duyuyor.

Berfu Yenenler kimdir konusu hakkında merak edilen diğer detaylara da göz atalım…

Berfu Yenenler Yaşı Kaç?

Berfu Yenenler Eser Yenenler ile evlenmesinden sonra birçok kişinin merak ettiği bir isim oldu. Bu sebeple Berfu Yenenler kimdir sorusuyla beraber Berfu Yenenler kaç yaşında merak ediliyor.

  • Berfu Yenenler 11 Nisan 1995 yılında doğmuştur. Buna göre Berfu Yıldız Yenenler günümüzde 25 yaşındadır.

Birçok kişi ünlülerin burcunu da merak ediyor. Nisan ayında doğmuş olan Berfu Yenenler terazi burcudur.

Berfu Yenenler Kimdir (2)

Berfu Yenenler Boy ve Kilosu

Berfu Yenenler Miss Turkey Yarışması’na katılmasıyla beraber Türkiye güzeli mi diye de araştırılıyor. Yenenler, 2015 yılında katıldığı güzellik yarışmasında 4. olmuştur. Bunu duyan birçok kişi Berfu yenenler boy ve kilosunu da araştırmakta…

  • Buna göre Yenenler 1.80 boyundadır. Ancak bazı kaynaklarda ünlü güzelin boyu 1.76 olarak da geçiyor. Formunu her zaman koruyan Yenenler 55-56 kilo arasındadır.

Berfu Yenenler Talk Show Perileri

Berfu Yenenler kimdir sorusunu soran birçok kişinin geldiği yer Youtube’da yayınlanan Talk Show Perileri adlı program.

Berfu Yenenler eşi Eser Yenenler ile beraber Stand-up gösterileri düzenliyor. Çift Terapisi adlı bu gösteriyi Yenenler çifti zaman zaman farklı şehirlerde yapmaktalar. Ancak bunun dışında Berfu Yenenler Youtube kanalında Talk Show Perileri adlı bir program sunuyor.

Berfu Yenenler Kimdir (4)

Ünlü oyuncu, şarkıcı ve tanıdık simaları konuk alan Berfu Yenenler, programda konuklarıyla beraber oyunlar oynarken izleyenlerin de eğlenceli vakit geçirmesini sağlıyor.

Berfu Yenenler Instagram

Berfu Yenenler kimdir konusunda merak edilenlerin bir diğeri de Instagram hesabı. Bazen tanıdık kişileri Instagram’daki arama butonlarından bulamayabiliyoruz. Bu sebeple arama motorlarında bu tarz aramalara sık sık rastlanıyor.

Ünlüler için kendini tanıtma platformlarından biri de elbette Instagram. Berfu Yenenler de bu konuda oldukça iyi bir performans sergiliyor.

Berfu Yenenler Kimdir (3)

Murat Özdemir Kimdir? Ebru Gündeş'in Üçüncü Kocası Kaç Yaşında? Murat Özdemir Kimdir? Ebru Gündeş'in Üçüncü Kocası Kaç Yaşında?
  • Berfu Yenenler kimdir sorusunun cevabını merak edenler @berfuyenenler kullanıcı adıyla ünlü güzeli takip edebilirler.

Sık Sorulan Sorular

Berfu Yenenler kimdir sorusunu yanıtladık. Şimdi Yenenler hakkında sorulan sorulara yanıt verelim.

Berfu Yenenler hangi okul mezunu?

Berfu Yenenler’in sunuculuk ve stand-up yapıyor ancak Yenenler asıl bir mühendis. Buna göre Berfu Yenenler Marmara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği mezunu.

Berfu Yenenler Türkiye güzeli mi?

Berfu Yenenler 2015 yılında katıldığı güzellik yarışmasında 4. Olmuştur.

Editör: Esra Editor