DİYARBAKIR-  Bismilli sporcular, düzenlenen okul sporları boks müsabakalarında 7 altın ve 3 gümüş madalya kazanarak ilçelerini gururlandırdı.

Diyarbakır'da düzenlenen okul sporları boks müsabakalarında Bismilli sporcular büyük başarı elde etti. Toplamda 7 altın ve 3 gümüş madalya kazanan sporcular, ilçelerini gururlandırdı. Bismil Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Tekin Kaya'ya yapılan teşekkür ziyaretiyle bu mutlu günü taçlandıran sporcular ve antrenörleri, elde ettikleri madalyalarla birlikte müdüre teşekkür etti.

Diyarbakırspor kötü gidişata dur diyecek mi? Diyarbakırspor kötü gidişata dur diyecek mi?

Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Tekin Kaya, sporcuların bu önemli başarılarından dolayı ayrı ayrı kutladı ve gururlandıklarını dile getirdi. Kaya, sporcuların gösterdiği başarıların ilçedeki diğer gençlere de ilham kaynağı olacağını belirtti. Bu başarıların, gençler arasında sporun ve rekabetin önemini vurgulayarak topluma pozitif katkı sağlayacağına inandığını ifade etti. Bismil Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü olarak sporcuların her zaman destekçisi olduklarını ve onların başarılarına her zaman sahip çıkacaklarını vurguladı. Bu başarıların, ilçenin spor alanındaki potansiyelini daha da ortaya koyduğunu belirten Kaya, gençlerin spor yapmaya teşvik edilmesinin önemine dikkat çekti.

Kaynak: İHA