DİYARBAKIR- Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanları, Mezopotamya Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nda vatandaşlara 3 bin 250 adet ücretsiz bitki dağıttı. 

Park ve Bahçeler Daire Başkanlığı, 30 Nisan-4 Mayıs tarihleri arasında Diyarbakır’da düzenlenen, yüzlerce firmanın katıldığı ve binlerce kişinin ziyaret ettiği Mezopotamya Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nda yurttaşlara ücretsiz 3 bin 250 adet bitki dağıttı. 

1 (2)-3

Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığının stant açtığı fuarda, görevliler, 5 gün boyunca yurttaşlara farklı renk ve türde 450 adet gül, 150 lavanta, 100 biberiye, 100 mavi servi, 100 karaçam, 100 İran çamı, 100 kara servi, 150 gold taflan ve 2000 adet de yazlık mevsimlik çiçeğin dağıtımını gerçekleştirdi. 

Park ve Bahçeler Daire Başkanlığı görevlileri ayrıca standı ziyaret eden yurttaşlara Büyükşehir Belediyesi’nin faaliyetleri hakkında bilgiler verdi. 

Eş Başkanlar ziyaretçilere bitki dağıttı 

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanları Serra Bucak ve Doğan Hatun çalışmalardan fırsat buldukça Mezopotamya Tarım Hayvancılık Fuarını ziyaret etti. Eş Başkanlar Park ve Bahçeler Daire Başkanlığı’nın açtığı stantta yurttaşlara çalı, fidan ve mevsimlik çiçek dağıttı. 

Feci trafik kazasında ölenlerin kimlikleri belli oldu! Feci trafik kazasında ölenlerin kimlikleri belli oldu!

Kaynak: Haber Merkezi