Devrim Özkan ismini son zamanlarda özellikle futbol hayranları sık sık duymakta. Bir dönem Galatasaray'ın ünlü futbolcusu Lucas Torreira ile birliktelik yaşayan Devrim Özkan, bu ilişki bitse de magazin sayfalarındaki yerini halen korumakta. İkili barışacak mı şeklindeki haberler hem futbol sitelerinde hem de haber sitelerinde sık sık yer bulmakta. Dolayısıyla Devrim Özkan sevgilisi kim merak ediliyor...

Ancak elbette Devrim Özkan özel hayatının da dışında oldukça başarılı bir isim olarak anılmalı. Kendisi genç yaşına rağmen şimdiden başarılı bir oyunculuk kariyerine sahip. Devrim Özkan, önümüzdeki yılların en potansiyelli oyuncularından biri olarak anılıyor.

Biz de bu yazımızda Devrim Özkan kimdir sorusuna cevap arayacak, Devrim Özkan Torreira ilişkisine göz atacak ve kendisinin bugüne kadarki çalışmalarından söz edeceğiz. İyi okumalar!

Devrim Özkan Kimdir?

Devrim Özkan 2 Eylül 1998 tarihinde Muğla'nın Milas ilçesinde dünyaya geldi. Devrim Özkan'ın babası Lütfü Özkan bir kepçe operatörüydü, annesi ise ev hanımı. Ayrıca kendisinin bir de ablası var.

Çocukluğunu ve gençliğini Milas'ta geçiren Devrim Özkan, bu yıllarda sanatla ilgilenmeye başladı, özellikle de oyunculuğa ilgi duymaktaydı. Dolayısıyla eğitimini de bu alanda görmeyi tercih etti.

Üniversite eğitimini Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nde almayı tercih eden Devrim Özkan, okulu bir yıl sonra bıraktı ve oyunculuk kariyeri için İstanbul'a taşındı.

Devrim Özkan Sevgilisi (3)

İstanbul'a ayak bastıktan kısa süre sonra kariyerine ilk adımı atan Devrim Özkan, ilk olarak 2017 yılında Show TV dizisi Rüya'da rol aldı. Devrim Özkan dizi kariyerine böylece giriş yapmış oldu.

İlk çıkışını Vatanım Sensin dizisinde Havva rolüyle yaptı. Bu rolünün ardından TRT 1 ekranlarında yayınlanan Vuslat isimli dizide başrolü kapmayı başardı ve henüz 20 yaşındayken başarılı bir kariyerin ilk sinyallerini fazlasıyla verdi.

Devrim Özkan sonrasında Ramo isimli dizide yardımcı oyuncu olarak kendini bir kez daha gösterdi. Bu başarısı, kendisine Gelsin Hayat Bildiği Gibi isimli dizide başrol oynama ve Songül Payaslı karakterini canlandırma fırsatını getirdi.

Son olarak Ne Gemiler Yaktım isimli dizide başrol oynayan Devrim Özkan, an itibariyle Deha isimli yeni bir dizide başrol oynamaya hazırlanıyor. Bu kısa biyografinin ışığında şunu söyleyebiliriz; Devrim Özkan TV dizileri dendiğinde genç yaşına rağmen ilk akla gelen isimlerden birisidir.

Peki Devrim Özkan sevgilisi kim, oyuncunun sinema kariyerinden sonra bu soruyu da cevaplayacağız...

Devrim Özkan Filmleri

Devrim Özkan dizi oyuncusu olarak tanıdığımız biri, fakat sevenleri kendisinin filmlerini de takip etmek istiyorlar. Bu nedenle Devrim Özkan oynadığı filmler neler sorusuyla sık sık karşılıyoruz.

Kötü haber ise şu: Devrim Özkan bugüne kadar hiçbir filmde rol almadı. Fakat 2019 yılında Kozyatağı Kültür Merkezi'nde sahnelenen Woyzeck Açısı isimli oyunda rol alarak tiyatro sahnesinde kısa bir tecrübe yaşadı.

Devrim Özkan Sevgilisi (1)-1

Devrim Özkan O Ses Türkiye Performansı

Devrim Özkan 2023'ün son gününde O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programında boy gösteren ünlü isimlerden sadece birisiydi.

Devrim Özkan O Ses Türkiye performansı ile fazlasıyla dikkat çekti diyebiliriz. Sesiyle özellikle Ebru Gündeş'i etkileyen Devrim Özkan, seyircinin de beğenisini topladı.

Lucas Torreira Devrim Özkan İlişkisi

Devrim Özkan oyunculuğunun yanı sıra özel hayatıyla da sık sık gündeme gelen bir isim. Öyle ki, futbol dünyasında Devrim Özkan'ın ciddi bilinirliği var dahi diyebiliriz. Devrim Özkan sevgilisi olduğu futbolcu nedeniyle sık sık adından söz ettirmişti.

Bunun sebebi, kendisinin geçtiğimiz yıllarda Galatasaray'ın yıldız oyuncusu Lucas Torreira ile birliktelik yaşamış olması! İlk olarak 2023 yılının Mart ayında birlikte görüntülenen ikili, aşk iddialarını başlangıçta yalanlasalar da sonrasında Miami'de tatile çıkmaları sonucu aşklarını sosyal medya üstünden duyurdular.

Oldukça samimi bir aşk yaşayan ikili, samimi pozları ve sürekli birlikte vakit geçirmeleriyle dikkat çekmekteydi. Çift, özel hayatlarında birbirlerine geniş yer ayırdılar diyebiliriz. İkilinin yaklaşık dokuz ay süren ilişkisi, 2024 yılının Ocak ayı itibariyle son buldu. İddialara göre ilişkinin bitme sebebi maddiyat oldu.

Aramızda Kalmasın programında ortaya atılan iddialara göre Devrim Özkan'ın Torreira'dan birtakım istekleri vardı ve bu istekler sürekli büyümekteydi. Devrim Özkan Torreira'dan 400.000 Euro değerinde bir saat, marka kıyafet ve çantalar istemekteydi.

Devrim Özkan Sevgilisi (2)-1

Takımla alacak konusunda zaman zaman sıkıntılar yaşayan Torreira'nın harcamalarının 3 milyon Euro'yu bulduğu ve birtakım maddi sıkıntılar yaşadığı, bu sıkıntı döneminde de ikilinin tartıştığı söyleniyor. Devrim Özkan O Ses Türkiye yılbaşı programına katıldığında ikilinin kavgası ciddileşti, bunun sebebi programda Murat Boz'un Devrim Özkan'a kur yapması olarak gösteriliyor.

Gözaltına Alınan Fenomen Neslim Güngen Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Son Dakika… Gözaltına Alınan Fenomen Neslim Güngen Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Son Dakika…

Neticede yeni yılın ilk haftasında ikili ayrıldı. Torreira son dönemde Devrim Özkan'ın fotoğraflarını diğer hesaplar üstünden beğeniyor. Devrim Özkan'ın ise Torreira'yı sosyal medyadan tamamen engellediği belirtilmekte.

Devrim Özkan Sevgilileri

Devrim Özkan sevgilisi konusundaki iddiaları sizlerle paylaştık. Peki ünlü oyuncunun geçmişte yaşadığı ilişkiler de aynı derecede gündem olmuş muydu?

Devrim Özkan Torreira ilişkisi sona erdikten sonra kendisinin yeni bir birliktelik yaşayıp yaşamadığı konusu sosyal medyada sık sık araştırıldı. Devrim Özkan yeni sevgilisi kim sorusu da sık sık soruldu. Mart ayında bir erkekle birlikte görüntülenen ve yeni bir ilişkiye yelken açtığı söylenen Devrim Özkan, bu iddiaları kısa süre içinde yalanladı ve arkadaşlarıyla olduğunu açıkça belirtti.

Devrim Özkan Sevgilisi (2)

Devrim Özkan geçmişte ise Halit Özgür Sarı ile birliktelik yaşamıştı. Yabani isimli dizide Yaman karakterini canlandırmasıyla bildiğimiz Halit Özgür Sarı, yaklaşık üç sene kadar önce Devrim Özkan ile birlikteydi.

İddialara göre ikilinin ilişkisi, Halit Özgür Sarı'nın Devrim Özkan'ı İlayda Alişan ile aldatması sonucu sona erdi.

Devrim Özkan Ablası Ebru Özkan Mı?

Sanat dünyasında sık sık isim benzerlikleriyle karşılaşmaktayız. Bu da karşımıza bu isimlerin akraba olup olmadığı sorularını çıkartmakta.

Örnek vermek gerekirse ekranların başarılı yüzü Ebru Özkan ile genç yetenek Devrim Özkan aynı soyismini paylaşmakta. Devrim Özkan'ın bir ablası olduğu da biliniyor. Dolayısıyla ikilinin abla kardeş olup olmadığı sorusu sık sık soruluyor.

Ancak bu durum sadece bir isim benzerliği. Ebru Özkan ile Devrim Özkan arasında 20 yaş fark var ve aralarında herhangi bir akrabalık ilişkisi yok.

Sık Sorulan Sorular

Devrim Özkan'ın sanat hayatına ve özel hayatına kısaca bakış attık. Şimdi gelelim kendisi hakkında sık sorulan soruların cevaplarına.

Devrim Özkan Kaç Yaşında?

Devrim Özkan yaş kaç sorusunu sık sık görüyoruz, nitekim kendisi oldukça genç bir isim. 

Ünlü oyuncu dünyaya 2 Eylül 1998 tarihinde geldi. Devrim Özkan an itibariyle 25 yaşında ve bu yazın son günlerinde 26 yaşına ayak basacak.

Devrim Özkan Nereli?

Devrim Özkan dünyaya Muğla ilinin Milas ilçesinde geldi. Çocukluğunu ve gençliğini burada geçirdi. Şu anda ise İstanbul'da yaşıyor.

Devrim Özkan Boy ve Kilosu Kaç?

Devrim Özkan'ın boyu 1.73, kilosu ise 54. Kendisi oldukça fit bir oyuncu.