DİYARBAKIR- Diyarbakır Dicle Üniversitesi Veteriner Fakültesi Personeli olan Mustafa Balık’ın hayatını kaybettiğini duyurdu.

Dicle Üniversitesi Veteriner Fakültesi'nden Mustafa Balık'ın vefatı, Diyarbakır Üniversitesi camiasında derin bir üzüntüye sebep oldu. Diyarbakır Dicle Üniversitesi Veteriner Fakültesi personeli olarak uzun yıllar görev yapan Balık, hayatını kaybetti.

Dicle Üniversitesi Rektörü Mehmet Karakoç, Balık'ın vefatıyla ilgili bir taziye mesajı yayımlayarak duygularını paylaştı. Karakoç'un mesajında, "Üniversitemiz Veteriner Fakültesi personellerinden Mustafa Balık'ın vefat ettiğini üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Vefat eden kıymetli personelimize Allah'tan rahmet, ailesi ve tüm sevenlerine başsağlığı diliyoruz." ifadeleri yer aldı.

Mustafa Balık'ın taziye yeri, Döver Köyü Taziye Evi'nde düzenlenecek. Bu acı kayıp, Diyarbakır ve üniversite camiasında büyük bir boşluk bırakırken, meslektaşları ve sevenleri tarafından derin bir üzüntüyle karşılandı.

Diyarbakır şehir hastanesi̇ için 'Yılan Hikayesi' benzetmesi! Diyarbakır şehir hastanesi̇ için 'Yılan Hikayesi' benzetmesi!

Kaynak: Cega Medya