DİYARBAKIR - Diyarbakır’ın Kayapınar ilçesi Medya Mahallesi'nde bulunan bir apartmanın 7'nci katında çıkan yangın, itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle kontrol altına alınarak söndürüldü. Yangında bir kişi dumandan etkilendi.

Diyarbakır’da apartman dairesinde çıkan yangın, itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle kontrol altına alınarak söndürüldü. Yangında bir kişi dumandan etkilendi.

Diyarbakır Barosu: Darbenin panzehiri demokrasi ve daha çok özgürlüktür Diyarbakır Barosu: Darbenin panzehiri demokrasi ve daha çok özgürlüktür

Yangın, akşam saatlerinde Kayapınar ilçesi Medya Mahallesi'nde bulunan bir sitedeki 11 katlı apartmanın 7'nci katında çıktı. Dairede henüz bilinmeyen bir nedenle çıkan yangını fark eden hane halkının ihbarıyla adrese itfaiye, sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. İtfaiye ekiplerinin müdahalesiyle yangın kontrol altına alınarak söndürüldü. Evde hasar oluşurken, dumandan etkilenen bir kişiye ambulansta müdahale edildi. Yangının çıkış nedenini belirlemek için inceleme başlatıldı.

Kaynak: DHA