DİYARBAKIR- Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, kreş, gündüz bakım evleri ve oyun odalarında eğitim gören 578 okul öncesi öğrenciye karne hediyesi verdi.

Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı Çocuk Şube Müdürlüğü, 2023-2024 eğitim öğretim yılının tamamlanması ile birlikte karne etkinliği düzenledi.

Sümerpark Çocuk Şube Eğitim Merkezi ile Bağcılar, 450 Evler, OSB Kreş ve Gündüz Bakımevleri, Sosyal Konutlar, Sur, Silvan, Bismil ve Çermik Oyun Odalarında düzenlenen etkinliğe, eğitim gören 4-6 yaş grubu çocuklar, aileleri ve eğitmenler katıldı.

Kırtasiye seti hediye edildi

Diyarbakır’da belediye başkanları kadınları dinledi! Diyarbakır’da belediye başkanları kadınları dinledi!

Renkli görüntülerin oluştuğu etkinlikte öğrencilere başarılı bir sene geçirildiği için teşekkür edildi. Yaz boyunca bol bol dinlenmeleri, kitap okumaları ve hobileri ile ilgilenmeleri için tavsiyede bulunan eğitmenler, karne heyecanı yaşayan 578 öğrenciye çanta ve kırtasiye seti hediye etti.

Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Serkan Demirkıran da, öğrencilerin karne sevincine ortak oldu. Karnelerini ve hediyelerini veren Demirkıran, çocuklarla yakından ilgilendi ve çocukların iyi bir tatil geçirmeleri temennisinde bulundu. 

Kaynak: Haber Merkezi