DİYARBAKIR- Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Doğan Hatun, Park ve Bahçeler ile Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlıklarını inceledi. 

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Doğan Hatun, daha yeşil, estetik ve temiz bir kent planlamak amacıyla Park ve Bahçeler ile Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlıklarında incelemelerde bulundu. 

4-4

Eş Başkan Doğan Hatun, daha yaşanılabilir bir kent oluşturmak, kent ile ilgili çalışmaları planlamak amacıyla Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı birimlerde incelemelerine devam ediyor. 

1 (1)-9

Park ve Bahçeler ve Çevre Koruma Kontrol Daire Başkanlıklarını ziyaret eden Hatun, ilgili birimlerin daire başkanları ve müdürleriyle bir araya geldi. Birimlerin, yapısı ve işleyişiyle ilgili bilgi alan Eş Başkan Hatun, kısa zaman içinde yapılacak acil çalışmalar, orta ve uzun vadede hayata geçirilmesi planlanan projeler hakkında bilgi alıp görüş alışverişinde bulundu. 

3-5

Diyarbakır’da ‘Piston’ operasyonu! Diyarbakır’da ‘Piston’ operasyonu!

Eş Başkan personelle bir araya geldi 

Park ve Bahçeler ile Çevre Koruma Kontrol Daire Başkanlıklarıyla yapılan toplantının ardından Eş Başkan Hatun, personelle bir araya geldi.  Personelin çözüm önerilerini dinleyen Eş Başkan Hatun, kentte yürütülecek çalışmalara hız verilmesini istedi. 

Kaynak: Haber Merkezi