Maaşını başka bankaya taşıyan ve o bankanın promosyon kampanyasından yararlanmak isteyen milyonlarca emekli banka banka promosyon kampanyalarına göz atmaya devam ederken müjdeli haber Halkbank tarafından geldi. Halkbank tarafından yapılan son dakika kampanya açıklamasında promosyon oranlarının güncellendiğine yer verildi. Peki Halkbank promsoyon kampanyası nedir, ne kadar ödeniyor?

ŞOK marketlerde çılgın indirim 3 gün sonra başlıyor! ŞOK marketlerde çılgın indirim 3 gün sonra başlıyor!

Halkbank son dakika promosyon rakamlarını güncelledi. Temmuz emekli maaş zammı öncesi promosyon rakamlarını güncelleyen Halkbank promosyon ödemelerine ilişkin detaylar birçok kişi tarafından merak edildi. Arama motorları üzerinde ‘’Halkbank promosyon ödemeleri ne kadar?’’ sorusunun yanıtını araştırmaya başladı.

Emekliler her geçen gün eriyen maaşları ve geçim sıkıntıları nedeniyle ek bir gelir arayışına devam ederken özellikle de emeklilere yönelik sağlanan banka promosyon rakamları sık sık araştırılmaya devam ediliyor. Bankalar müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla promosyon rakamlarını güncellemeye devam ederken Halkbank promosyon rakamları merak konusu oldu.

Halkbank promosyon rakamlarına ilişkin güncel detaylar şu şekilde yer aldı;

10.000 TL’ye kadar emekli maaşı olanlara 5.000 TL,

10.000 TL ile 15.000 TL arasında emekli maaşı olanlara 8.000 TL,

15.000 TL ile 20.000 TL arasında emekli maaşı olanlara 10.000 TL,

20.000 TL ve üzerinde emekli maaşı olanlara 12.000 TL emekli maaş promosyonu ödemesi yapılıyor.

Halkbank’ın emekli paketinden yararlanan müşteriler bankadan önce 12.000 TL tutarında maaş promosyonu alıyorlar. Ardından ise 20.000 TL de ihtiyaç kredisi çekiyorlar. Paket kampanya ile emekli müşterilerin ellerine geçen toplam nakit para 32.000 TL oluyor.