Ünlü Türk rock sanatçısı, hayırsever ve Ahbap Derneği’nin kurucusu olan Haluk Levent’in özel hayatı, zaman zaman sosyal medyada ve internette merak konusu oluyor. Haluk Levent’in 2004 yılında evlendiği eski eşi Neslin Yonarlar ise araştırılan kişilerden bir diğeridir. Buna bağlı olarak Haluk Levent’in eski eşi Neslin Yonarlar kimdir? Kaç yaşında? Nereli? gibi soruları sizler için yanıtladık.

Haluk Levent'in Eski Eşi Neslin Yonarlar Kimdir?

Neslin Yonarlar, Haluk Levent ile yaptığı evlilikle Türkiye’de geniş kitlelerce tanınmış, ayrıca Levent’in “Hani Benim Olacaktım” şarkısının klibinde oynayarak ekranlarda boy göstermiştir. Bununla birlikte 2004 yılında yapılan evlilik, 2017 yılında son bulmuştu. Haluk Levent’in eski eşi Neslin Yonarlar kimdir? Detaylıca inceleyelim…

Neslin Yonarlar, 1978 yılında Edirne’de dünyaya gelmiştir. Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi’nden mezun olan Yonarlar, 2004 yılında Haluk Levent (Acil) ile evlenmiş ve bu evlilikten 2008 yılında Ela adında kızları olmuştur. Binbirdirek Sarnıcı’nda görkemli bir düğün ile evlenen çift, daha sonra 2017 yılında anlaşmalı olarak tek celsede boşanmıştır.  Neslin Yonarlar, aynı zamanda Haluk Levent’in Hani Benim Olacaktın adlı şarkısının video klibinde de oynamıştır.

Haluk Levent ile yaptığı evliliğin bitmesinden sonraki dönemde tekrar evlenmediği bilinen Yonarlar, günümüzde Instagram ve sosyal medya paylaşımlarıyla takip ediliyor. Neslin Yonarlar evli mi sorusuna da bu şekilde yanıt verebiliriz.

Neslin Yonarlar Nereli?

Neslin Yonarlar kimdir sorusunu araştıran birçok kişi, aynı zamanda bu ismin nereli olduğunu da merak ediyor. Haluk Levent’in eski eşi Neslin Yonarlar doğum yeri olarak Edirne bilgisi yer almaktadır. Ancak ilgili ismin aslen nereli olduğuna yönelik doğrulanmış herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Aynı şekilde Neslin Yonarlar ne iş yapıyor sorusunu soran okuyucularımız için ilgili ismin şu anda ne işle meşgul olduğu yönünde de doğrulanmış bir bilgi bulunmuyor. Şimdi Neslin Yonarlar kimdir araştırmasıyla birlikte merak edilen diğer konulara değinelim.

Neslihan Yonarlar Kimdir 1

Neslin Yonarlar Kaç Yaşında?

Neslin Yonarlar’ın yaşı, takipçileri tarafından araştırılan bir diğer konudur. 1978 doğumlu olduğu ifade edilen Yonarlar, 2024 itibariyle 46 yaşındadır. Neslin Yonarlar kaç yaşında sorusunu bu şekilde yanıtlayabiliriz.

Neslin Yonarlar, ilk olarak Haluk Levent ile 2004 yılında yapmış olduğu evlilikle tanınmıştı. Binbirdirek Sarnıcı’nda yapılan düğünde çiftin nikah şahitliklerini ise Mahsun Kırmızıgül ve Erhan Aygün yapmıştı. 2017 yılında 13 yıllık evliliklerini tek celsede bitiren çift, daha önce boşanma kararı almış, ancak çocuklarının geleceğini düşünerek vazgeçmişlerdi.

Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi mezunu olan Neslin Yonarlar’ın şu anda ne iş yaptığı, nerede yaşadığına yönelik bilgiler bulunmuyor. 

Haluk Levent ve Neslin Yonarlar Nasıl Tanıştı? Ne Zaman Evlendi?

Haluk Levent’in eski eşi Neslin Yonarlar kimdir araştırmasını yapan birçok kullanıcı, çiftin ne zaman evlendiğini ve tanışma hikayesini de merak ediyor. Evlendikleri dönemde verdikleri bir röportajda tanışma hikayelerini açıklayan Yonarlar, “Edirne’de bir barda onu dinlediğimde tanıştık. Arkadaş olduk. Aramızda güçlü bir bağ var. Şu an okuyorum, evliliği de ileriki yıllarda düşünüyoruz. Birbirimizi çok seviyoruz.” şeklinde açıklama yapmıştı.

Şarkıcı Nez Kaç Yaşında, Şu An Ne Yapıyor? Gerçek Adı Ne? Şarkıcı Nez Kaç Yaşında, Şu An Ne Yapıyor? Gerçek Adı Ne?

Haluk Levent ve Neslin Yonarlar Neden Boşandı?

Haluk Levent ve eski eşi Neslin Yonarlar, 2004 yılında Sultanahmet’te bulunan Binbirdirek Sarnıcı’nda evlenmiş, daha sonra bu evlilikten 2008 yılında Ela adında bir de kızları olmuştu. 2017 yılında tek celsede boşanan çiftin neden boşandığı ise merak konusu. Neslin Yonarlar kimdir sorusuna ek olarak Haluk Levent ile yaptığı evliliğin neden bittiği hakkındaki bilgileri verelim.

Haluk Levent ve Neslin Yonarlar evliliği, iddiaya göre mutlu bir şekilde başlamış, ancak daha sonra uzun sürmemişti. Boşandıkları 2017 yılından üç yıl kadar önce boşanma kararı alan çift mahkemeye başvurmuştu. Ancak o dönem, çocuklarının geleceğini düşünerek çift boşanmaktan vazgeçmişti.

18 Aralık 2017 tarihinde İstanbul Aile Mahkemesi’ne anlaşmalı boşanma dilekçesi veren çift, ruhen ve fikren anlaşamadıkları gerekçesiyle boşanma talebinde bulundu. Başvurudan bir gün sonra görülen mahkemede hakimin karşısına geçen çift, evlilik birliğinin temelinden sarsılması nedeniyle boşanmalarına karar verilmesini istedi.

Mahkeme, Neslin ve Haluk çiftinin bu talebini kabul ederek boşanmasına karar verdi. Mahkemeye sunulan protokol bilgilerine göre Haluk Levent’in çocuğu için nafaka verilmesine ve çocuğunun okul masraflarını karşılamasına karar verildi.

Neslihan Yonarlar Kimdir 2

Haluk Levent Kimdir?

Neslin Yonarlar kimdir sorusu haricinde bir de ünlü Türk rock sanatçısı ve Ahbap Derneği’nin kurucusu Haluk Levent’in hayatına bakalım. Haluk Levent kimdir? İşte yanıtı…

Haluk Acil (bilinen adıyla Haluk Levent), 26 Kasım 1968 tarihinde Adana’nın Yüreğir ilçesinde bulunan Yamaçlı Mahallesi’nde doğdu. Haluk Levent’in annesi Sabriye Hanım, babası Mesut Bey’dir. Sabriye ve Mesut çiftinin dokuz çocuğundan sekizincisi olarak dünyaya gelen Haluk Levent, ailesinin Nusayri olduğunu ancak Arap olmadıklarını ifade etmiştir.

Sabancı İlkokulu’nda ilköğretim eğitimini, Adana Atatürk Lisesi’nde ise lise öğrenimini tamamladı. Mezuniyetinin ardından Karadeniz Teknik Üniversitesi’nde Orman Mühendisliği bölümünde kısa süreli öğrenci olarak yer almıştır. Daha sonra benzer şekilde Ankara Üniversitesi Kastamonu Meslek Yüksekokulu Bilgisayar Programcılığı bölümünde, ODTÜ Fizik bölümünde ve Ankara Üniversitesi MYO Muhasebe bölümlerinde bulundu. Üniversite sınavlarını kazanarak bölümlere kayıt yaptıran Levent, eğitimlerini tamamlamadan yarıda bırakmıştır. Eğitiminin yarıda kalmasında ailesinin maddi sıkıntıları da etkili olmuştur.

Haluk Levent, sınavlarla geçen bu dönem içerisinde ticarete atıldı ancak, başarılı olamadı. Adana’dan ayrılarak şehir şehir dolaşmaya başlayan Levent, hasta bir kız çocuğu için sokak sokak dolaşarak şarkı söyleyip para topladı. Yollarda şarkı söyleyerek geçen bu dönemin karşılığını Haluk Levent’in ilk albümü olan “Yollarda” ile aldı.

Müzik kariyerine 1992 yılında İstanbul’da çeşitli barlarda şarkı söyleyerek başlayan Haluk Levent, bu dönemde Yıldıray Gürgen ile tanıştı. Daha sonra yaptığı çalışmaları tek bir albümde toplayarak 1993 yılının Temmuz ayında “Yollarda” albümünü çıkardı. Müzik çalışmalarına devam eden Haluk Levent, Ağustos 1997’de 3 milyon TL’lik karşılıksız çek sebebiyle tutuklanarak cezaevine gönderildi. Bu dönemde 9 ay 15 gün cezaevinde kaldı. Daha sonra cezaevinden çıkan Levent, 1999 İzmit depremi sonrasında çadır kentlerinde çalışıp bizzat çadır kurdu.

Bu dönemde askerlik görevini de tamamlayan Levent, 2001 yılında Kral Çıplak, 2002 yılında Bir Erkeğin Günlüğü, 2004 yılında Aç Pencereni, 2005 yılında Annemin Türküleri albümlerini çıkardı. Türkiye’de en çok konser veren sanatçılardan birisi olan Haluk Levent, bu konserlerden elde ettiği gelirleri, ihtiyacı olan hastalara vakfetmiştir. Aynı zamanda çevresel sorunlara karşı protestolarıyla da gündeme gelen Haluk Levent, çeşitli problemler için protestolar gerçekleştirmiştir.

2023 yılında Kahramanmaraş depremlerinde düzenlediği yardım etkinlikleri ve çalışmalarıyla, Türkiye’de en güvenilir isimlerin başında gelmiştir. 2017 yılında Platform adıyla faaliyete başlattığı, daha sonra Ahbap ismini verdiği bir dernek kurmuştur. Öğrencilere burs, ilaç temini, medikal cihaz desteği gibi çeşitli alanlarda yapılan karşılıksız yardımlarla da bu platform aracılığıyla gündeme gelmiştir. Dünyaca ünlü yayın kuruluşu Time dergisi, 2023 yılında Dünyanın en etkili 100 kişisi listesinde Haluk Levent’e de yer vermiştir.

Haluk Levent, 2004 yılında Neslin Yonarlar ile evlenmiş, 2008 yılında Ela adında bir kızı olmuştur. Çift, daha sonra 2017 yılında boşanmıştır. Haluk Levent, sanat yaşamına 15 albüm, 10.000 konser, 2 kitap, yardım konserleri, yüzlerce ödül ve iki adet de 12 saatlik rekor konser sığdırmıştır.

Sıkça Sorulan Sorular

Neslin Yonarlar kimdir sorusuyla birlikte merak edilen diğer soruları da yanıtlayalım:

1- Haluk Levent eşinden neden boşandı?

Haluk Levent ve eski eşi Neslin Yonarlar, 2017 yılında İstanbul Aile Mahkemesi’ne anlaşmalı boşanma dilekçesi vererek ve mahkemede “fikren ve ruhen anlaşamadıkları” gerekçesiyle boşanma talebinde bulunmuştur.

2- Haluk Levent'in çocuğu var mı?

Haluk Levent’in Ela Acil (16) adında bir kız çocuğu bulunmaktadır.

Neslin Yonarlar kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? gibi soruların tamamını yanıtladık. Konuyla ilgili merak ettiğiniz diğer sorular için yorumlar bölümünü kullanabilir, ayrıca düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Editör: Alp Editor