Caner Yıldırım Gamze Erçel evliliği ve ilgili kişiler, sosyal medyada yoğun olarak takip ediliyor. Caner Yıldırım’ın ailesi merak edilen başlıklar arasında yer alırken, kızı Mavi’nin hastalığı hakkında da detaylar merak ediliyor. Gamze Erçel ve Caner Yıldırım ne zaman evlendi? Tüm detayları sizlerle paylaşıyoruz…

Caner Yıldırım Kimdir?

Caner Yıldırım, 22 Nisan 1989 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Çalıştığı şirketler kapsamında “iç tasarımcı” olarak görev almaktadır. Yaptığı ürün tasarımlarıyla adından söz ettiren Yıldırım, 2019 yılında Hande Erçel’in ablası sosyal medya fenomeni Gamze Erçel ile evlenmiştir. Caner Yıldırım Gamze Erçel çiftinin aynı yıl içerisinde Mavi adında bir de kızları oldu.

Caner Yıldırım kimdir sorusuyla birlikte ilgili ismin nereli olduğu da merak ediliyor. Gamze Erçel’in eşi Caner Yıldırım İstanbul doğumludur. Ancak ailesinin aslen nereli olduğu tam olarak bilinmemektedir.

Caner Yıldırım Ne İş Yapar?

Caner Yıldırım kimdir araştırmasını yapan birçok kişi, ilgili ismin ne iş yaptığını da merak ediyor. Hande Erçel’in ablası Gamze Erçel ile evli olan Caner Yıldırım ne iş yapar? İşte yanıtı…

Sosyal medyadaki paylaşımlarıyla adından sıklıkla söz ettiren Caner Yıldırım, çeşitli firmalarla çalışan bir ürün tasarımcısıdır. İç tasarım konusunda uzman olan isim, sektördeki sayılı isimlerden birisi olarak biliniyor.

Sosyal Medya Fenomeni Gamze Erçel'in Eşi Caner Yıldırım Nereli?

Caner Yıldırım ve Gamze Erçel’e yönelik yapılan araştırmalarla birlikte Yıldırım’ın nereli olduğu da merak konusu. Caner Yıldırım nereli? İşte yanıtı…

2019 yılında Hande Erçel’in ablası Gamze Erçel ile evlenen ve mutlu aile profiliyle geniş kitlelerin takdirini kazanan Caner Yıldırım, İstanbul doğumludur. Ailesinin aslen nereli olduğu bilinmese de köken olarak da İstanbullu olduğu tahmin edilmektedir.

Caner Yıldırım kimdir sorusunu soran birçok kişi, ilgili ismin yaşını, boyunu, kilosunu ve burcunu da merak ediyor. Bununla birlikte ilgili konular hakkında tüm bilgileri sizler için aktaracağız.

Caner Yıldırım Kaç Yaşında? Burcu ve Boyu Hakkında Bilgiler

Caner Yıldırım kimdir? Ne iş yapar? sorularını detaylı olarak yanıtladık. Paris’te yaşadığı ilginç bir olay sonrasında kredi kartını kaybettiği yönündeki haberlerle gündeme gelen Caner Yıldırım’ın fiziksel özellikleri hakkında bilgileri özetliyoruz.

  • Caner Yıldırım kaç yaşında? 2024 yılı itibariyle 35 yaşındadır.
  • Caner Yıldırım’ın boyu kaç? 184 cm
  • Caner Yıldırım burcu ne? Boğa
  • Caner Yıldırım’ın kilosu kaç? 72 kg

Gamze Erçel ve Caner Yıldırım, evlilikleriyle camiada örnek çiftlerden birisi olarak gösteriliyor. Instagram üzerinden tanışarak evlilik gerçekleştiren çiftin bir de Mavi adında kızları bulunuyor. Hande Erçel’in yeğeni Aylin Mavi, kısa süre öncesinde kanserle mücadele ediyordu ve çift, bu haberlerle birlikte sarsılmıştı. İşte konuyla ilgili detaylar…

Hande Ercel Enistesi Caner Yıldırım Kimdir 1

Caner Yıldırım'ın Kızı Mavi Hasta Mı?

Caner Yıldırım kimdir araştırmasını yapan pek çok kişi, bu ismin ailesini de beraberinde merak ediyor. Caner Yıldırım ve Gamze Erçel’in 2019 yılında gerçekleştirdiği evlilik sonrasında aynı yıl içerisinde Aylin Mavi adında bir kızları olmuştu. Sonraki dönemde kızlarının kanserle mücadele ettiği haberini paylaşan çift, yapmış oldukları bu paylaşım sonrasında “Caner Yıldırım’ın kızı mavi hasta mı” araştırmalarıyla gündeme gelmişti.

Caner Yıldırım’ın kızı Aylin Mavi, bir dönem kanser hastalığı ile mücadele etmişti. Bununla birlikte sevindirici haber Yıldırım çiftinden geldi: Aylin Mavi’nin kanserle mücadelesini kazandığını ifade eden çift, sürecin iyiye gittiği yönünde bilgiler verdi.

Caner Yıldırım Gamze Erçel ile Ne Zaman Evlendi?

Caner Yıldırım kimdir sorusunu soran birçok kişi, Hande Erçel’in ablası Gamze Erçel ile ne zaman evlendiğini de merak ediyor. Caner Yıldırım Gamze Erçel ile ne zaman evlendi? İşte yanıtı…

Caner Yıldırım ve Gamze Erçel, daha önceki açıklamalarında Instagram üzerinden tanıştıklarını ifade etmişti. Çift, 2019 yılının Nisan ayında evlendi. İlgili çiftin aynı yıl içerisinde Aralık ayında Aylin Mavi adında bir de kızları oldu. Örnek aile yaşantısıyla gündeme gelen Gamze Erçel ve Caner Yıldırım çifti, sosyal medya paylaşımlarıyla da sıklıkla gündem olmaya devam ediyor.

Caner Yıldırım’ın Eşi Gamze Erçel Kimdir?

Caner Yıldırım kimdir sorusu haricinde bir de Gamze Erçel hakkında bilgiler verelim. Gamze Erçel kimdir? İşte yanıtı…

Gamze Erçel, 18 Ocak 1992 tarihinde Balıkesir’de doğdu. İlkokul ve lise eğitimini Balıkesir’de tamamlayan Erçel, 18 Mart Üniversitesi’nde Moda ve Tekstil Tasarımı bölümünü okumuştur. Yaklaşık 10 yıldır tasarım ile ilgilenen ve çalışmalarını sosyal medyada paylaşan Erçel, aynı zamanda ünlü oyuncu Hande Erçel’in ablasıdır.

Gamze Erçel, erkek gömleği tasarımlarıyla adından sıklıkla söz ettirmektedir. 2012 yılında katılmış olduğu “Miss Face of Cinema” adlı bir organizasyonda “Sinema Güzeli” seçilmiştir. Bir süre oyunculuk yapan Gamze Erçel, Çılgın Dershane Üniversite ve Hayat Ağacı gibi yapımlarda rol almıştır. Aynı zamanda “Umuda Kelepçe Vurulmaz” isimli televizyon dizisinde “Simge” karakterine hayat vermiştir.

Hande Erçel’in ablası Gamze Erçel, 2019 yılında iç tasarımcı Caner Yıldırım ile evlendi. Yaptığı bu evlilikten Aylin Mavi adında bir kızı vardır.

Sıkça Sorulan Sorular

Caner Yıldırım kimdir sorusuyla alakalı en sık sorulan soruları yanıtladık:

1- Caner Yıldırım'ın doğum günü ne zaman?

Caner Yıldırım, 22 Nisan 1989 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Boğa burcu olan Yıldırım, çeşitli firmalara yapmış olduğu ürün tasarımlarıyla iş dünyasında kendi alanında sayılı isimlerden birisidir.

2- Caner Yıldırım aslen nereli?

Caner Yıldırım İstanbul doğumludur ve ailesinin aslen nereli olduğu bilinmemektedir.

Sermiyan Midyat Midyatlı Mı? Aslen Nereli? Kaç Yaşında? Sermiyan Midyat Midyatlı Mı? Aslen Nereli? Kaç Yaşında?

Caner Yıldırım kimdir? Kaç yaşında? Nereli? gibi soruların tamamını sizler için yanıtladık. Konuyla ilgili diğer sorularınızı yorumlar bölümünden sorabilir, ayrıca düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Editör: Alp Editor