Son dönemlerde vatandaşların bankalardan uzaklaşmasına neden olan en büyük etkenlerden birisi de yüksek faiz oranları olurken yüzde 5'i geçen faiz oranlarının ardından vatandaşlar kredi kampanyalarını araştırmaya başladı. Nakit ihtiyacı duyan vatandaşlara İş Bankası'ndan 25 bin TL faizsiz kredi sağlanacağı duyuruldu.

İŞ BANKASI FAİZSİZ KREDİ VERECEK!

İş Bankası 25 bin TL faizsiz kredi detayları merak edilirken banka resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu kampanya açıklamasında ''İşCep'ten İş Bankalı olanlara 25.000 TL’ye varan Faizsiz Taksitli Nakit Avans Ayrıcalığı!'' ifadelerini kullandı. İş Bankası kampanyasından yararlanan vatandaşlara 25 bin TL'ye kadar faizsiz kredi imkanı sağlanacağı açıklandı.

İş Bankası resmi internet sitesi üzerinden kampanyaya başvuruda bulunmak isteyen vatandaşlar için detaylar şu şekilde verildi;

Siz de İşCep’te yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğiyle İş Bankası müşterisi olun, kredi kartınızla 25.000 TL’ye varan faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatından ve daha birçok ayrıcalıktan yararlanın!

Faizsiz Nakit Avans Kampanya Detayları:

Kampanyadan 01.06.2024 – 30.06.2024 tarihleri arasında İşCep “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğiyle İş Bankası müşterisi olan müşteriler yararlanabilecektir.

- Faizsiz Taksitli Nakit Avans 2-3 (dahil) ay vade için geçerlidir.

- Kampanyadan yararlanmak için, kullanılacak Taksitli Nakit Avans tutarı 300 TL ile 25.000 TL arasında olacaktır.

İslam Memiş altın yatırımcılarını uyardı! Rekor üstüne rekor kıracak tüm yatırımcıların dikkatine İslam Memiş altın yatırımcılarını uyardı! Rekor üstüne rekor kıracak tüm yatırımcıların dikkatine

- Sadece İşCep ve Maximum Mobil kanallarından kullanım sağlanabilecektir.

- Kullanılabilecek Taksitli Nakit Avans tutarı, bir takvim ayında müşteri limitinin %25’i kadar, en fazla 25.000 TL sınırlandırılmıştır.

- Kampanya kapsamında tanımlanan Faizsiz Taksitli Nakit Avans tutarı, azami 2 seferde ve toplamda tanımlanan tutarı geçmeyecek şekilde kullanılabilecektir.

- 2-3 (dahil) aydan farklı vadelerde ve 25.000 TL üzeri tutarlarda geçerli faiz oranları uygulanacaktır. Faizsiz Taksitli Nakit Avans Kampanyası Katılım Koşulları:

Kampanya kapsamı İşCep, Müşteri Olmak İstiyorum özelliğinden İş Bankası müşterisi olan müşteriler için geçerlidir.- 01.06.2024 – 30.06.2024 tarihleri arasındaki kampanya tanımlamaları her müşteri için müşteri olma sürecinin tamamlanmasını takip eden ilk iş günü başlatılarak ve ek 2 iş günü içinde yapılacaktır.

- 01.06.2024 – 30.06.2024 tarihleri arasında müşterimiz olanlar için kampanyadan yararlanma süresi 31.07.2024 tarihinde sona erecektir.- Her müşteri kampanyadan yalnızca 1 sefer yararlanabilecektir.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Bireysel Kredi Kartları, (İş Bankası Ticari Kredi Kartları, Aidatsız Kredi Kartı, İş Bankası Vergi Kart, İş Bankası Bayi Kart, KGF Kart hariçtir.)

İş Bankası kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.