Televizyon dünyasının tanınmış isimlerinden biri olan Müge Anlı'nın kızı Lidya Müge Akdağ kimdir birçok kişi tarafından merak ediliyor. Müge Anlı’nın tek çocuğu olan Lidya Akdağ televizyon ve magazinden uzak bir hayat sürse de merak edilen kişiler arasında yer alıyor.

Geçen sene Lidya Müge Akdağ Aileler Yarışıyor programına katılınca oldukça gündem olmuştu. Lidya Akdağ’ın annesi Müge Anlı her gün televizyon ekranlarında gördüğümüz bir isim. Bu nedenle, Lidya Akdağ kimdir sorusu sık sık sorulmaktadır.

Yazımızda sizler için Lidya Akdağ kimdir sorusu başta olmak üzere Lidya Akdağ ile ilgili merak edilen soruları yanıtladık. Lidya Müge Akdağ kaç yaşında? Ayrıntılar haberimizin devamında.

Lidya Müge Akdağ Kimdir?

Müge Anlı, her gün televizyonda gördüğümüz isimlerden biri. Bu sebeple kendisi ve çevresiyle ilgili merak edilen pek çok detay var. O detaylardan biri de kızı elbette. Müge Anlı’nın tek çocuğu olan Lidya Akdağ televizyon ve magazinden uzak bir hayat sürüyor. Ancak yine de merak edilen kişiler arasında, bu sebeple Lidya Müge Akdağ kimdir sorusuna cevaben kendisinin hayatından bahsedelim. Lidya Müge Akdağ kimdir bağlamında ayrıntılar haberimizde...

Lidya Müge Akdağ Kimdir X (2)

Yasemin Şefkatli Aslen Nereli? Kaç Yaşında? Boyu Kaç? Yasemin Şefkatli Aslen Nereli? Kaç Yaşında? Boyu Kaç?

Müge Anlı'nın kızı Lidya Müge Akdağ 2002 yılında dünyaya geldi. Müge Anlı ve eski eşi Burhan Akdağ çiftinin tek kızı olan Lidya Müge Akdağ şu anda bir genç kız ve üniversite öğrencisi. Koç Üniversitesi’nde okuyan Lidya Müge Akdağ, ailesinin aksine sakin bir hayat yaşamayı seçmiştir. Dolayısıyla kendisi ile ilgili çok fazla bilgi internet kaynaklarında mevcut değil.

Lidya Akdağ Kaç Yaşında ve Nereli?

Lidya Müge Akdağ kimdir sorusu ile birlikte gelen sorulardan olan kaç yaşında ve nereli olduğu sorularına da açıklık getirelim. Lidya Müge Akdağ kaç yaşında sorusunun yanıtı aşağıdaki gibidir:

  • Müge Anlı ve Burhan Akdağ çiftinin tek kızı olan Lidya Müge Akdağ şu anda 22 yaşındadır. 

Ayrıca, Lidya Müge Akdağ, 2002 yılında İstanbul’da dünyaya geldiğinden kendisinin İstanbullu olduğunu söyleyebiliriz. Ek olarak Lidya Akdağ’ın babası Burhan Akdağ da İstanbulludur.

Lidya Müge Akdağ Kimdir X (3)

Lidya Müge Akdağ Evli Mi?

Lidya Müge Akdağ kimdir sorusuyla beraber evli olup olmadığı da merak edilmektedir. Lidya Müge Akdağ evli mi sorusunun cevabı aşağıdaki gibidir:

  • Lidya Müge Akdağ henüz 22 yaşında bir üniversite öğrencisidir. Dolayısıyla evli değildir.

Lidya Müge Akdağ Ne Okuyor?

Lidya Akdağ kimdir sorusu bağlamında merak edilen detaylardan biri de hangi alanda eğitim gördüğüdür. Bu bağlamda Lidya Müge Akdağ ne okuyor sorusunun yanıtı aşağıdaki gibidir:

  • Lidya Müge Akdağ Koç Üniversitesi Hukuk Bölümü’nde okumaktadır. Müge Anlı’nın kızı Lidya Müge Akdağ da hukuk bölümünü tercih etmiştir.

Lidya Müge Akdağ Kimdir (1)

Lidya Müge Akdağ Sosyal Medya

Merak ettiğimiz ve hayatlarını yakından takip etmek istediğimiz insanları sosyal medya hesapları üzerinden takip etmek isteriz. Lidya Müge Akdağ kimdir diye merak edildiğinde sosyal medya hesaplarına da göz atmak isteyebiliriz.

Ancak, daha önce de bahsettiğimiz üzere anne ve babasının aksine magazin ve televizyon dünyasından uzak yaşayan Lidya Müge Akdağ, sosyal medya kanallarını da kullanmayı tercih etmiyor.

Ancak Lidya Müge Akdağ Linkedln hesabını inceledik ve buradan edindiğimiz bilgiler şu şekilde:

  • Lidya Müge Akdağ yakın bir zamanda Fenerbahçe Spor Kulübü’nde Student Intern olarak çalışmaya başlamıştır.

Lidya Müge Akdağ kimdir sorusunun yanıtını verdik. Konuyla ilgili olarak annesi Müge Anlı ve babası Burhan Akdağ hakkındaki detaylarda da değinelim. Ayrıntılar haberimizin devamında…

Müge Anlı Kimdir?

Lidya Müge Akdağ kimdir sorusu sorulduktan sonra annesi Müge Anlı’nın da hayatı merak konusu olmaktadır.

19 Aralık 1973'te İstanbul'da doğan Müge Anlı, Maraş Üniversitesi İletişim Fakültesinden mezun oldu. Daha sonra Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde hukuk alanında yüksek lisans derecesi yaptı.

Lidya Müge Akdağ Kimdir X (1)

Televizyon hayatına ilk olarak magazin sektörü ile girdi. Kanal D'de Şenay Düdek'le Dobra Dobra adlı bir program yaptı. Programda magazin konuları tartışılıyor ve konuklar ağırlanıyordu. Sonra bir süre boyunca Pakize Suda ile programı sürdüren Anlı, daha sonra sunuculuğa geçiş yaptı. ATV'de Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı bir tartışma programı sunmaya başlamıştır.

Ünlü sunucu Müge Anlı ile 1993 yılında Burhan Akdağ ile evlenmiş, 2008 yılında ise boşanmıştır. Bu evlilikten 2002 yılında doğan Lidya Müge Akdağ dünyaya gelmiştir.

Müge. Anlı, 20 Haziran 2022 tarihinde sunduğu Müge Anlı ile Tatlı Sert programında İstanbul Emniyeti Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evleneceğini açıklamıştı. Bu açıklamanın ardından Müge Anlı ve Şinasi Yüzbaşıoğlu, 25 Haziran 2022 tarihinde dünya evine girmiştir.

Burhan Akdağ Kimdir?

Müge Anlı’nın ilk eşini olan Burhan Akdağ, Lidya Müge Anlı’nın da babasıdır. Lidya Müge Anlı kimdir diye sorulduğunda babasının da kim olduğu merak edildiğinden, Burhan Akdağ’ın da kim olduğundan bahsedelim.

Burhan Akdağ 30 Ocak 1961 tarihinde dünyaya gelmiştir. 1983 senesinde kariyerine gazetecilik ile başlamış ve devam etmiştir. İlk çalışmaya başladığı gazete ise Güneş Gazetesi’dir.

Lidya Müge Akdağ Kimdir 3

Ardından Haftalık Şey Gazetesi, Tan Gazetesi, Sabah Gazetesi, Günaydın Gazetesi ve Foto Spor gibi gazetelerde çalışarak kariyerine devam etmiştir. Ek olarak, çeşitli dergilerde çalışan Akdağ, kendi yarattığı dergiler ile de ses getirmiştir.

Burhan Akdağ’ın ilk evliliğinden biri kız diğeri erkek olmak üzere iki çocuğu vardır. İlk evliliğinden olan çocuklarının ismi Metehan ve Aslıhandır. 

Ünlü sunucu Müge Anlı ile 1993 yılında evlenen Burhan Akdağ 2. Evliliğini yapmış ve 2002 yılında dünyaya gelen Lidya Müge Akdağ isminde bir kızı daha vardır. Ardından 2008 yılında çift boşanmıştır. Bir süre sonra tekrar evlenerek denemeye karar veren çift tekrar boşanmıştır.