Türkiye'nin en tanınmış ve en başarılı ses sanatçılarından Ebru Gündeş, kısa süre önce sürpriz bir evlilik yaparak gündeme bomba gibi düştü. Ebru Gündeş'in evlilik haberini gören hayranları da Gündeş'in eşi Murat Özdemir'i araştırmaya, Murat Özdemir kimdir gibi sorularla karşımıza çıkmaya başladılar.

Geçmişte de evlilikleriyle gündeme gelen Ebru Gündeş, 49 yaşında yaptığı bu evliliğin kalıcı olmasını ve ömrünün sonuna kadar sürmesini umuyor. 

Bu yazımızda Ebru Gündeş'in eşi Murat Özdemir kimdir sorusunun cevabına bakacak, Ebru Gündeş ve Murat Özdemir hakkında bildiklerimizi derleyecek ve okuyucularımızı aydınlatmaya çalışacağız. İyi okumalar!

Murat Özdemir Kimdir?

Tam ismiyle Murat Osman Özdemir kimdir? Ebru Gündeş ile evlenen iş adamı Murat Osman Özdemir'in hayatı son dönemde tüm Türkiye'nin gündeminde. Biz de bu gündemden geri kalmıyoruz elbette.

Murat Özdemir kim sorusunun cevabı için detaylar geliyor...

Murat Osman Özdemir dünyaya 1986 yılında İstanbul'da geldi. Kendisi aslen Adanalıdır. Çocukluğunu ve gençliğini, dolayısıyla ilkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da almıştır. Üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi'nde tamamlayan Murat Osman Özdemir, eğitiminin ardından ailesine ait inşaat şirketinde işe başladı.

Kendini bir iş adamı olarak kanıtlamayı başaran Murat Osman Özdemir bir süre sonra şirketin en önemli yöneticilerinden biri haline geldi.

Murat Özdemir, şu anda Dubai merkezli bir yazılım ve savunma firmasının sahibidir. Kendisi aynı zamanda Türkiye İnşaat Sanayicileri İşveren Sendikası’nın (İNTES) yönetim kurulu üyesidir.

Murat Özdemir Kaç Yaşında?

Murat Özdemir'in doğum yılının 1969 yılı olduğuna yönelik bilgiler internette dolaşıyor. Ancak güvenilir magazin servislerine göre kendisi Ebru Gündeş'ten 12 yaş küçüktür.

  • Yani an itibariyle Murat Özdemir 37 yaşındadır ve 1986 doğumludur.

Murat Özdemir Nereli?

Murat Özdemir aslen Adanalıdır, dünyaya ise İstanbul'da gelmiştir. Dolayısıyla kendisi için Adana kökenli bir İstanbullu demek fazlasıyla mümkündür. Murat Özdemir bir Adana Demirspor taraftarıdır.

Murat Özdemir Kimdir (2)

Murat Özdemir Çocuğu Var Mı?

Murat Özdemir geçmişte iki evlilik yapmıştır. Murat Özdemir ilk eşi kim olduğu bilinmemekle birlikte ilk eşinden iki çocuğu olduğu bilinmektedir.

Murat Özdemir ikinci evliliğini ise tanıdık bir isimle yapmıştır: Selin Kabaklı.

2002 Best Model Türkiye birrincisi Selin Kabaklı ile 2017 yılında Bodrum'da tanışan Murat Özdemir, kendini jet bir aşkın içinde buldu. 11 Ocak 2018 tarihinde Sheraton Hotel'de yapılan şatafatlı bir düğün sonrası Selin Kabaklı ile evlenen Murat Özdemir'in ikinci evliliği dört yıl sürdü. Çift, 2022 yılında boşandı.

Murat Özdemir Selin Kabaklı çiftinin bir çocuğu var. Yani internette sık sık sorulan Murat Özdemir çocuğu var mı sorusunun cevabı, kendisinin üç çocuğu olduğu yönündedir.

Murat Özdemir Ebru Gündeş İlişkisi…

Murat Özdemir Ebru Gündeş ile 2023 yılının Aralık ayından beri birlikte ancak iddialar biraz daha eskiye dayanıyor diyebiliriz.

Murat Özdemir ilk olarak 2022 yılında Ebru Gündeş ile tanıştı. İkili birbirlerine ilgi duydular fakat Murat Özdemir'in evl

Evlilik, Murat Özdemir'in eski eşi Selin Kabaklı tarafından büyük tepki gördü. Kabaklı, eşiyle finansal sebeplerden ötürü kağıt üstünde boşandıklarını fakat sonrasında ihanete uğradığını iddia ediyor.

Murat Özdemir Kimdir (3)

Murat Özdemir Ne İş Yapıyor?

Murat Özdemir, iş hayatına ailesinin inşaat şirketinde başlamıştır. Kendisi zaten İşletme Bölümü mezunu olduğu için iş adamlığına eğitim olarak da yatkındır.

Murat Özdemir şu anda Dubai'de bulunan bir yazılım firmasının kurucusu durumundadır. Murat Osman Özdemir hangi şirketin sahibi sorusunun cevabını ise bilmiyoruz, nitekim kendisiyle ilgili internette çok az bilgi yer almakta.

Özdemir İnşaat'ın Sahibi Kim?

Özdemir soyismi Türkiye'de en çok bulunan soyisimlerinden birisidir. Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü verilerine göre Özdemir soyismi ülkemizin en çok kullanılan onuncu soyismidir.

Dolayısıyla birden fazla Özdemir İnşaat isimli şirket vardır. Bu şirketlerin biri İzmir merkezlidir, biri beton işi yapar ve İstanbul merkezlidir, diğerleri de ülkenin dört bir yanına dağılmıştır.

Uzun lafın kısası, Özdemir İnşaat'ın sahibi kim sorusunun cevabı için öncelikle hangi Özdemir İnşaat'tan bahsedildiğine bakılmalı.

Ebru Gündeş Kaç Kez Evlendi?

Murat Özdemir kimdir sorusunun cevabı Ebru Gündeş'in eşi şeklinde verilebilir. Fakat ne Murat Özdemir ne de Ebru Gündeş ilk kez evlenmiyor.

Sibil Çetinkaya Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli, Sevgilisi Kim? Sibil Çetinkaya Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli, Sevgilisi Kim?

Müzik camiasına 19 yaşında giriş yapan ve erken olgunlaşan Ebru Gündeş tam dört evlilik yaptı.

  • İlk evliliğini 1990-1993 yılları arasında yapan Ebru Gündeş, henüz 16 yaşındayken Hamdi Vardar ile evlenmişti. Çiftin evliliği üç yıl bile sürmedi.
  • İkinci evliliğini Ömer Durak isimli bir avukatla yapan Ebru Gündeş, bu evliliği de bir yıl olmadan sonlandırdı.
  • Ebru Gündeş üçüncü evliliğini 2010 yılında Reza Zarrab isimli İranlı bir iş adamıyla yaptı. Reza Zarrab'ın ismini Amerika Birleşik Devletleri menşeili yolsuzluk ve ambargo delme operasyonlarıyla tanıyoruz. 2021 yılında Ebru Gündeş ile Reza Zarrab boşandılar. Çiftin 2011 doğumlu Alara isimli bir kızı bulunmakta. Reza Zarrab da ABD'de itirafçı olduktan sonra isim değiştirdi ve iddialara göre şu anda Aaron Goldsmith ismiyle yaşamını sürdürmekte.
  • Ebru Gündeş'in dördüncü evliliği ise Murat Özdemir ile gerçekleşti.

Editör: Esra Editor