Sosyal medya fenomenlerine yönelik yürütülen Kuyu-8 operasyonunda gözaltına alınan İnanç Güngen ve Neslim Güngen kimdir araştırmaları yapılıyor. Düzenlenen operasyonda gözaltına alınan çiftin evinden çok sayıda yasa dışı medikal cihaz ve ilaç bulundu. Aynı zamanda 20.000 TL’ye sahte belge sattıkları öğrenilen Neslim Güngen haberleri son dakika gelişmeleriyle sizlerle…

Neslim Güngen güzellik merkezi üzerinden yapılan inceleme sonucunda gözaltına alınan çiftin, düzenlenen operasyonla birlikte ilaç, uyuşturucu madde, kozmetik ürünleri gibi çok sayıda yasa dışı ürün ele geçirildi. Neslim Güngen kaç yaşında? Nereli? İşte detaylar...

Neslim Güngen Gözaltına Alındı! Son Dakika Haberleri

Neslim Güngen kimdir sorusunu yanıtlamadan hemen önce, gözaltına dair son dakika haberlerini paylaşalım.

Geçtiğimiz aylarda güzellik merkezi sahibi ve sosyal medya fenomeni Neslim Güngen hakkında Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı’nca soruşturma başlatılmıştı. Çekmiş olduğu videolarda “Ben sıradan bir insanım.” açıklamalarında bulunan Neslim Güngen ve İnanç Güngen’in mal varlıklarına geçici tedbir konulmuştu. 127 güzellik merkezinin sahibi olduğu öğrenilen Neslim Güngen, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde “resmi belgede sahtecilik”, “nitelikli dolandırıcılık”, “suç işlemek amacıyla örgüt kurma” ve “suçtan kaynaklanan mal varlığının değerlerini aklama” suçlarıyla gözaltına alındı.

Neslim Güngen son dakika haberleriyle birlikte gündeme gelen bu gelişme sonucunda ilgili isimler hakkında araştırma yapılıyor. Neslim Güngen kimdir sorusu, internette ve sosyal medyada sorulmaya başlandı. İşte bu isimler hakkında detaylar…

Neslim Güngen Kimdir?

Neslim Güngen, 1986 yılında dünyaya geldi. Annesi aslen Çankırılı, babası ise aslen Gümüşhanelidir. Neslim Güngen, 13 yaşındayken ilk defa güzellik ve kuaför sektörüne adım attı. İlk anneliğini 19 yaşındayken deneyimleyen Güngen, 22 yaşındayken 5 yıl sürecek yurt dişi eğitimlerine katıldı. 2007 yılından itibaren sosyal medyada güzellik ve makyaj videolarıyla takipçilerine ulaşan Neslim Güngen, günümüzde 127 güzellik merkezinin sahibidir.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından yürütülen Kuyu-8 operasyonunda Neslim Güngen gözaltına alındı. Çeşitli suçlamalarla yapılan inceleme sonucunda Neslim ve İnanç Güngen’in evinden çok sayıda yasa dışı ilaç, uyuşturucu madde ve kozmetik ürünü ele geçirildi. Ayrıca çiftin 20.000 TL’ye sahte belge sattıkları da öğrenildi.

Neslim Güngen kimdir sorusunun yanıtı bu şekilde. Şimdi gözaltına alınan diğer isim olan İnanç Güngen hakkındaki mevcut bilgileri aktaralım.

Neslim Güngen'in Eşi İnanç Güngen Kimdir?

Neslim Güngen kimdir sorusunu yanıtladıktan sonra, ilgili operasyonda gözaltına alınan eşi İnanç Güngen hakkında da sorulan soruları yanıtlayalım. Neslim Güngen’in eşi İnanç Güngen kimdir? İşte detaylar…

İnanç Güngen, Neslim Güngen’in eşidir ve üç çocuk babasıdır. Sosyal medya profillerinden alınan bilgilere göre kendisi Cosmones Medikal adlı şirketin kurucusudur. Aynı zamanda ilgili şirketin yönetim kurulu başkanlığını yapan İnanç Güngen, medikal sektöründeki faaliyetleriyle tanınıyor. İnanç Güngen, İstanbul merkezli olarak 25 il ve 134 adreste yürütülen KUYU-8 operasyonunda gözaltına alınan isimlerden birisidir.

Neslim Gungen Kimdir 1

Neslim Güngen Kaç Yaşında?

Neslim Güngen gözaltı haberleri sonrasında ilgili kişinin kaç yaşında olduğu da merak ediliyor. Neslim Güngen kimdir? Kaç yaşında? İşte yanıtı…

Neslim Güngen’in tam doğum tarihi bilinmemekle birlikte 1986 yılında doğduğu tahmin ediliyor. Bu bilgi doğruysa Neslim Güngen kaç yaşında sorusunun yanıtı 2024 yılı itibariyle 38 yaşında olacaktır.

Neslim Güngen Nereli?

Gözaltına alınan sosyal medya fenomeni ve güzellik merkezleri sahibi Neslim Güngen kimdir sorusuyla birlikte bu ismin nereli olduğu da merak ediliyor. Neslim Güngen nereli? İşte yanıtı…

Neslim Güngen’in İstanbul doğumlu olduğu tahmin edilmektedir. Medya kaynaklarında yer alan bilgiye göre babası aslen Gümüşhaneli, annesi ise Çankırılıdır.

Şarkıcı Nez Kaç Yaşında, Şu An Ne Yapıyor? Gerçek Adı Ne? Şarkıcı Nez Kaç Yaşında, Şu An Ne Yapıyor? Gerçek Adı Ne?

Neslim Güngen Güzellik Merkezi Nerede?

Sosyal medya fenomenlerine yönelik olarak İstanbul Emniyet Müdürlüğü Mali Suçlarla Mücadele ekiplerince yönetilen KUYU-8 operasyonunda gözaltına alınan Neslim Güngen’in Türkiye’de 127 güzellik merkezi olduğu biliniyor. Yapılan araştırmalarda İzmir Bornova’dan Manisa’ya, Aydın Kuşadası’ndan Antalya Konyaaltı’na kadar pek çok noktada ilgili ismin güzellik merkezi olduğu görülmektedir.

Neslim Güngen, KUYU-8 operasyonu sonrasında gözaltına alınırken İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde yürütülen çalışmada “suçtan kaynaklanan mal varlığının değerlerini aklama”, “nitelikli dolandırıcılık”, “resmi belgede sahtecilik”, “suç işlemek amacıyla örgüt kurma” gibi suçlar esas alındı.

Daha önce “Dilan Polat’ı sektöre ben soktum.” açıklamalarıyla gündeme gelen Neslim Güngen ile ilgili gelişmeleri sizler için takip ediyoruz. Yeni bilgilerin gelmesi halinde bu sayfadaki içerik güncellenecektir.

Neslim Güngen kimdir sorusu gündemdeki yerini alırken, bu ismin neden gözaltına alındığı da merak konusu. İşte sosyal medya fenomeni ve güzellik merkezi sahibi Güngen’in gözaltına alınma sebebi…

İnanç Güngen ve Neslim Güngen Neden Gözaltına Alındı?

MASAK’ın takibi altında olan İnanç ve Neslim Güngen çifti, ilk olarak Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı’nca yürütülen soruşturmayla gündeme gelmiş, ilgili soruşturma kapsamında 127 güzellik merkezi sahibi Neslim Günden ve İnanç Güngen’in mal varlıklarına tedbir amacıyla el konulmuştu. İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekiplerince yürütülen KUYU-8 operasyonunda gözaltına alınan Neslim Güngen ve İnanç Güngen’in yaşadığı evden çok sayıda yasa dışı kozmetik ürünü, uyuşturucu madde ve ilaç elde edildi.

Neslim Güngen’in gözaltına alınmasıyla birlikte yürütülen operasyona dair detaylar da ulaştı. Çiftin 20.000 TL’ye sahte ustalık belgesi hazırladığı ortaya çıkarken bayilik kanalıyla elde ettikleri gelirleri banka aracılığıyla değil, taşınmaz ya da taşınır malların bedelsiz devriyle aldıkları tespit edildi. Neslim ve İnanç Güngen çiftinin hiçbir özelliği olmayan ipleri marketten satın alarak nemlendirici krem sürüp, gençleştirme ip tedavisi adı altında pazarladıkları da öğrenildi.

Yürütülen operasyonda şüphelilere yönelik olarak Güngen çiftine ait şirketlerde toplamda 1.5 milyar TL’lik kaynağı belli olmayan paralar da tespit edildi. Aynı zamanda Sabah’ın aktardığı bilgilere göre 1.5 milyar TL’lik kaynağı belirsiz parayı araştıran vergi müfettişinin Neslim Güngen ile kayıt dışı olarak görüşmesi sonucunda gözaltına alındığı da öğrenildi.

Neslim Gungen Kimdir 2

Sıkça Sorulan Sorular

Neslim Güngen kimdir sorusunu araştıran pek çok kişi, aynı zamanda farklı konuları da merak etmektedir. İşte sıkça sorulan sorular ve yanıtları:

1- Neslim Güngen nasıl ünlü oldu?

Neslim Güngen, küçük yaşta kozmetik sektörüne dahil olmuş, 2007 yılı ve sonrasında internette yayınladığı güzellik ve makyaj videoları ile ünlü olmuştur.

2- Neslim Güngen aslen nereli?

Neslim Güngen’in baba tarafından aslen Gümüşhaneli, anne tarafından aslen Çankırılı olduğu bilinmektedir.

Neslim Güngen kimdir? Neden gözaltına alındı? Kaç yaşında? Nereli? gibi soruları sizler için yanıtladık. Merak ettiğiniz diğer sorular için yorumlar bölümünü kullanabilir, ayrıca konuyla ilgili deneyimlerinizi ve düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Editör: Alp Editor