Otobüs kazasında ölen 8 kişinin cenazesi Diyarbakır’a getirildi Otobüs kazasında ölen 8 kişinin cenazesi Diyarbakır’a getirildi

DİYARBAKIR- Bu başarıyla adeta göz dolduran öğrenciler, Diyarbakır’ı en iyi şekilde temsil ettikleri için mutlu olduklarını belirtti. Ayrıca elde edilen bu başarı ile Şehit Birkan Gündüz Ortaokulu öğrencileri  Okul sporları Türkiye şampiyonasına da vize bileti almış oldu.

Öğrenciler, bölge müsabakasında sergiledikleri performansla büyük bir gurur yaşarken, elde ettikleri ikincilikle başarılarını taçlandırdılar. Floor Curling branşında ortaya koydukları başarılı performans, öğrencilerin azim ve çalışma disiplinini bir kez daha gözler önüne serdi.

Okl

Bu gurur verici başarıda emeği geçen herkese teşekkürlerini sunan öğrenciler, desteklerini esirgemeyen Diyarbakır Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Bağlar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Bağlar Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ve Şehit Birkan Gündüz Ortaokulu Müdürlüğü’ne minnettarlıklarını dile getirdi.

Bu başarıyla gelecek müsabakalara daha da motive olan öğrenciler, Diyarbakır’ı ulusal ve uluslararası arenalarda en iyi şekilde temsil etmek için çalışmalarına ara vermeden devam edeceklerini belirtti.

Kaynak: Pasurun Sesi