Selena dizisinde oynamış olduğu “Selena” karakteriyle geniş kitleler tarafından tanınan Sinem Kobal’ın hayatı merak ediliyor. Bu konuda en çok Sinem Kobal kaç yaşında sorusunun araştırıldığını söyleyebiliriz. Sinem Kobal kimdir? Nerelidir? Biyografisi ile birlikte tüm detayları aktarıyoruz. Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çiftinin çocukları da başka bir merak konusu.

Sinem Kobal Kimdir?

Sinem Kobal kaç yaşında sorusunu yanıtlamadan hemen önce başarılı ve güzel oyuncunun biyografisine göz atalım. Sinem Kobal kimdir? İşte detaylar…

Sinem Kobal, 14 Ağustos 1987 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. 2001 yılında yayınlanan Dadı dizisiyle henüz 14 yaşındayken oyunculuğa başlayan Kobal, sonraki dönemde birçok film ve dizi projesinde yer aldı. 2006 – 2009 yıllarında yayınlanan Selena dizisinde hayat verdiği Selena karakteri ile geniş kitleler tarafından tanınmıştır. Sinem Kobal aslen nereli sorusu için ailesinin aslen Rize Hemşinli olduğu belirtilebilir.

Sinem Kobal’ın babası inşaat mühendisi, annesi ev hanımıdır. Dört yaşındayken Yıldız Alpar Bale Okulu’nda bale eğitimine başlayan Kobal, bu eğitime sekiz yıl boyunca devam etmiştir. İSTEK Vakfı’na bağlı Özel Acıbadem Lisesi’nden mezun olan Sinem Kobal, başarılı öğrencilik hayatında aynı zamanda voleybol ile de ilgilenmiştir. Dormen Tiyatrosu’nda almış olduğu eğitim, sanat hayatına giriş yapmasını sağlayarak Dadı adlı diziyle henüz 14 yaşındayken oyunculuk kariyerini başlatmıştır.

Sinem Kobal, daha sonraki dönemde Uygur Tiyatrosu’nda yer almış, 2003 yılında Star TV ekranlarında yayınlanan Hürrem Sultan adlı dizide Ayşe karakterini canlandırmıştır. Kobal, aynı zamanda Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne ve Gösteri Sanatları bölümünden mezun olmuştur.

Selena dizisi Kobal’ın kariyerinde önemli bir yer tutar. 2006 – 2009 yılları arasında 3 sezon boyunca canlandırdığı Selena karakteri ile Jetix Çocuk Ödülleri Ödül Töreni’nde En Sevilen Türk Kadın Oyuncu ödülü almıştır. 2010 yılının yaz döneminde ekranlara gelen Küçük Sırlar dizisinde Su karakterini canlandırmıştır.

İbrahim Tatlıses Kaç Kez Evlendi? Kaç Çocuğu Var? Anneleri Kimler? İşte Detaylar… İbrahim Tatlıses Kaç Kez Evlendi? Kaç Çocuğu Var? Anneleri Kimler? İşte Detaylar…

Sinem Kobal’ın eşi Kenan İmirzalıoğlu’dur. 14 Mayıs 2016 tarihinde evlenen çiftin 2020 yılında Lalin, 2022 yılında Leyla adında iki kızı bulunmaktadır.

Sinem Kobal Kac Yasinda 1

Sinem Kobal Kaç Yaşında?

Sinem Kobal kimdir sorusunu soran birçok kişi, güzel oyuncunun şu anki yaşını da merak ediyor. Kobal, genç yaşta başladığı oyunculuk kariyerinde birçok başarıya imza atarken, özellikle Kenan İmirzalıoğlu ile yaptığı evlilik sonrasında geniş kitleler tarafından daha fazla araştırılmaya başlamıştır. Sinem Kobal kaç yaşında? İşte yanıtı…

Sinem Kobal, 14 Ağustos 1987 doğumludur. Doğum tarihine göre 2024 yılında Sinem Kobal’ın yaşı 37’dir. Sinem Kobal’ın yaşı, güzel oyuncunun popüler bir isim olması nedeniyle sıklıkla araştırılmaktadır.

Sinem Kobal Nereli?

Sinem Kobal kaç yaşında sorusunu yanıtladıktan sonra şimdi kısaca oyuncunun nereli olduğuna değinelim. Sinem Kobal nereli? Ayrıntılarıyla sizlerle…

Sinem Kobal, İstanbul’da doğmuş, çocukluk ve gençlik yılları da yine İstanbul’da geçmiştir. Ancak ailesinin aslen Rize Hemşinli olduğu bilinmektedir. Sinem Kobal’ın babası inşaat mühendisi, annesi ise ev hanımıdır.

Sinem Kobal Boyu, Kilosu ve Burcu

Sinem Kobal kimdir araştırmasını yapan pek çok kişi, güzel oyuncunun fiziksel özelliklerini de merak ediyor. Sinem Kobal’ın boyu, kilosu ve burcuna dair bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

Sinem Kobal kaç yaşında sorusu haricinde başarılı oyuncunun boy, kilo ve burç özellikleri şu şekildedir:

  • Sinem Kobal’ın Boyu: 171 cm
  • Sinem Kobal’ın Kilosu: 58
  • Sinem Kobal’ın Burcu: Aslan

Sinem Kobal Kac Yasinda 2

Sinem Kobal'ın Eşi Kimdir? Çocuğu Var Mı?

Sinem Kobal kaç yaşında araştırmasını yapan kişiler, aynı zamanda güzel oyuncunun eşinin kim olduğunu, çocuklarının olup olmadığını da merak ediyor. İşte Sinem Kobal’ın özel hayatına dair bilgiler…

Sinem Kobal, 14 Mayıs 2016 tarihinde kendisi gibi oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ile evlendi. Örnek evlilikleriyle gündemdeki yerini koruyan çift, gözlerden uzak yaşamıyla geniş kesimlerin takdirini kazandı. Bu yıl evliliklerinin sekizinci yıl dönümünü kutlayan çiftin 2020 yılında Lalin adında bir kızı oldu. Sonraki süreçte 2022 yılında Leyla adını verdikleri ikinci kızları da dünyaya geldi.

Sinem Kobal’ın aşk hayatına yönelik araştırma yapanlar için güzel oyuncunun 2012 yılında futbolcu Arda Turan ile nişanlandığını, 2.5 yıl süren bu ilişkiden sonra ayrıldığını belirtelim.

Sinem Kobal'ın Annesi ve Babası Kimdir?

Sinem Kobal, erken yaşta başladığı oyunculuk kariyerinde ailesinin etkisi olduğu söylenebilir. Özellikle dört yaşındayken sekiz yıl sürecek bale eğitimi alması, sonraki süreçte çeşitli tiyatrolarda eğitim alması, oyunculuk kariyerini şekillendiren dönüm noktalarından olmuştur. Bu noktada Sinem Kobal kaç yaşında araştırmasını yapan kişiler için ailesinin kim olduğunu da kısaca açıklayalım.

Sinem Kobal’ın annesi Nuray Kobal’dır. Anne Nuray Kobal hakkında ev hanımı olduğu bilgisi dışında herhangi bir bilgi bulunmuyor. Sinem Kobal’ın babasının adı ise Mehmet Kobal’dır. Mehmet Kobal, inşaat mühendisi olarak çalışma hayatında yer almış, aslen Rize Hemşinlidir.

Sinem Kobal Kaç Yaşında Anne Oldu?

Sinem Kobal hayatını merak eden okuyucularımız, daha çok Kenan İmirzalıoğlu ile örnek olarak evliliklerine dair detayları da araştırmaktadır. Bu doğrultuda çiftin Lalin ve Leyla adındaki çocukları da araştırmalara konu oluyor. Peki, Sinem Kobal kaç yaşında anne oldu? İşte yanıtı…

Sinem Kobal’ın ilk çocuğu olan Lalin, 2020 yılında doğdu. Kobal o tarihte 33 yaşındaydı. İkinci kızı Leyla ise 2022 yılında doğdu. Leyla doğduğunda Sinem Kobal 35 yaşındaydı.

Selena Dizisinde Sinem Kobal Kaç Yaşındaydı?

Sinem Kobal kimdir, nerelidir, yaşı kaç gibi soruları araştıranlara yönelik olarak ek bir bilgi daha paylaşalım. Güzel oyuncunun kariyerindeki önemli yapımlardan birisi olan Selena, günümüzde halen YouTube ve diğer dijital platformlarda sıklıkla izleniyor. Oyuncunun Selena’da oynamış olduğu 2006 – 2009 yılları arasında kaç yaşında olduğu da merak ediliyor. Selena dizisinde Sinem Kobal kaç yaşındaydı? İşte yanıtı…

Sinem Kobal, Selena dizinin başladığı 2006 yılında 19 yaşındaydı. Üç sezon süren dizinin bitiş tarihi olan 2009’da ise Sinem Kobal, 22 yaşındaydı.

Sinem Kobal Kac Yasinda 3-1

Sıkça Sorulan Sorular

Sinem Kobal kaç yaşındaydı sorusuna benzer diğer soruları yanıtlayalım.

1- Sinem Kobal'ın çocukları kaç yaşında?

2024 yılı itibariyle Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çiftinin ilk kızı Lalin 4 yaşında, ikinci kızı Leyla ise 2 yaşındadır.

2- Sinem Kobal  nasıl ünlü oldu?

Sinem Kobal, ilk olarak Dadı adlı dizide 2001 yılında rol almıştır. Ancak asıl tanınması, 2006 yılında yayınlanmaya başlayan Selena adlı dizi ile gerçekleşmiştir.

Sinem Kobal kimdir? Nereli? Kaç yaşında? gibi soruları sizler için yanıtladık. Oyuncu hakkında merak ettiklerinizi yorumlar ile belirtebilir, ayrıca düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Editör: Alp Editor