Sosyal Hizmet Uzmanı Maaşları 2024: Devlette Sosyal Hizmetler Uzmanı Maaşı Sosyal Hizmet Uzmanı Maaşları 2024: Devlette Sosyal Hizmetler Uzmanı Maaşı

Online alışveriş siteleriyle ilgili araştırmalar hız kesmeden devam ederken arama motorları üzerinde ''Temu güvenilir mi?'' srusunun yanıtı araştırılmaya başladı. Son zamanlarda online alışveriş sektörüne hızlı bir giriş yapan ve damga vuran Temu ile ilgili araştırmalar yapılmaya devam ediliyor. Peki Temu'dan nasıl alışveriş yapılır? Temu güvenilir mi? Temu gümrük vergisi...

Aliexpress üzerinden alışveriş çılgınlığı son dönemlere damga vururken getirilen ek gümrük vergisi vs. gibi ödemeler bu alışverişleri pahalı duruma getirilmişti. Aliexpress alternatifi olarak görülen Temu her yerde kullanıcıların karşısına çıkmaya devam ederken özellikle de Temu reklamlarının çoğalması sonrası Temu ile ilgili birçok detay araştırma konusu oldu. 

TEMU GÜVENİLİR Mİ?

Temu üzerinden alışveriş gerçekleştirmek isteyenler sitenin güvenilirliği hakkında araştırmalar yapmaya devam ederken ''Temu alışveriş nasıl yapılır?'' sorusunun yanıtı araştırma konusu oldu. Temu alışverişi detayları araştırma konusu olurken Temu Türkiye'de mevcut hale geldi. 

Temu internet sitesi ya da Temu uygulaması şeklinde kullanıma açıldı. İnternet sitesi ile uygulama arasında bir fark bulunmuyor. İsteyenler Temu uygulamasını da tercih edebiliyor. Türkiye’de ünlü şikayet sitesine son 1 yılda sadece 38 şikayet bilgisi girilmiş olsa da bu şikayetler diğer internet alışverişi platformunda oluşan şikayetlerle aynı görünüyor. 

Tıpkı Aliexpress’te olduğu gibi Temu sitesi üzerinden yapılan alışverişlerde de benzer sorunlar yaşanabilir. Sistem güvenlik noktasında bir sorun yaşatmasa da ürünlerin yanlış gelmesi, görünenden farklı olması gibi sıkıntılar yaşanabiliyor.

Editör: Serdar AKYOL