DİYARBAKIR- Amedspor, Menemenspor maçına hazırlanırken, ligin ikinci sırasında bulunan Kastamonuspor'dan iddialı bir mesaj geldi. 

TFF 2. Lig Kırmızı Grup’ta heyecan dorukta. Amedspor’un, Menemenspor karşısında şampiyonluk kupasını kaldıracağı ve 1. Lige yükseleceği konuşulurken, Kastamonuspor’dan da iddialı bir açıklama geldi. 

Amedspor basın kısıtlamasını kaldırdı Amedspor basın kısıtlamasını kaldırdı

Kastamonuspor resmi sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, Amedspor ile aralarındaki puan ve averaj farkına dikkat çekilerek, son haftada şampiyonluğa yönelik bir göndermede bulunuldu.  

Kastamonuspor’un mesajında şu ifadelere yer verildi:  

“Biz bitti demeden bitmez''

Sevgili futbolcu arkadaşlar. Umarım bu mesajı okursunuz. Şimdi masada duran 3 puan fark ve 10 averaj farkı var. Rakibimiz ve tüm Ülke rakibimizi matematiksel olarak herşey bitmemişken şampiyon ilan etti. Bunu hem size hem şehrimize hakaret sayıyoruz.  

Menemen formda ve galibiyet ihtiyacı var. Amedspor bizim maç da dahil zoraki kazanıyor ve form düşüklüğü yaşıyor. Bu ligde Iğdır, Menemen geçen hafta 7 gol attıysa sizler de yapabilirsiniz. Siz de bu yeteneğin olduğuna, bir çoğunuzun bu ligin üzerinde futbolcular olduğunuza inanıyoruz. Cengiz Aygün başkanımızın emekleri zayi olmasın diye son dakikaya kadar mücadele edeceğinizden şüphemiz yok. Klişe bir söz olacak ama BİZ BİTTİ DEMEDEN BİTMEZ.”  

Kaynak: Pasurun Sesi