Günümüzde, özellikle perakende sektöründe oldukça bilinen ve sık tercih edilen bir marka  olan LC Waikiki hakkında daha fazla bilgi almak istiyor. Merak edenler için LC Waikiki maaşları ne kadar derledik...

LC Waikiki, Fransız kökenli bir şirket olarak 1988'de kuruldu. 1997 yılında Tema Tekstil, marka hakkını satın alarak tamamen Türk bir şirket haline geldi. Tema Tekstil, daha sonra "LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri" adını aldı ve bu şekilde hizmet vermeye başladı.

LC Waikiki Maaşları 2024

LC Waikiki, ülkenin önde gelen tekstil markalarından biridir. Şirket, geniş bir çalışan yelpazesine sahip olduğu için çalışma koşulları ile ilgili pek çok konu merak ediyor.

Yazımızda merak edilen LC Waikiki maaşları, mağaza çalışma şartları ve çalışma saatleri gibi konulara yer verdik. Peki LC Waikiki maaşları ne kadar oldu? İşte detaylar…

Lc Waikiki Maaşları (8)

LCW Maaşları Ne Kadar Oldu?

LC Waikiki, ülkenin en tanınmış tekstil şirketlerinden biridir. Şirket, geniş bir çalışan yelpazesine sahip olduğundan, 2024 yılı itibariyle LC Waikiki mağazalarında çalışmak isteyenler LC Waikiki maaşlarını merak ediyor.

LC Waikiki maaşları çalışanların çalıştıkları pozisyona bağlı olarak değişiklik gösterir.

Landini Traktör Fiyatları 2024: Güncel Landini Traktör Fiyatları Ne Kadar Oldu? Landini Traktör Fiyatları 2024: Güncel Landini Traktör Fiyatları Ne Kadar Oldu?

Sizler için LC Waikiki maaşlarını çalışılan pozisyona göre listeledik;

 • Yeni işe giren mağaza personeli: 17.002 TL - 18.000 TL
 • Kasiyer: 17.002 TL - 19.000 TL
 • Part-Time Çalışan: 11.250 TL - 12.000 TL
 • Depo Şefi & Sorumlusu: 20.000 TL - 22.500 TL
 • Mağaza Müdür Yardımcısı: 23.000 TL - 24.500 TL
 • Mağaza Müdürü: 26.000 TL - 29.500 TL
 • Destek elemanı: 17.500-18.500 TL

Lc Waikiki Maaşları (3)

LC Waikiki Primler ve Yemek Parası

LC Waikiki maaşlarını farklı çalışma pozisyonlarını göz önünde bulundurarak sizler için listelemiştik. LC Waikiki maaşlarının yanında bir takım yan haklar ve avantajlar bulunur.

LC Waikiki maaşlarının yanında primler ve yemek parası;

 • 2024 yılında günlük yemek ücreti 187 TL olarak güncellenmiştir.
 • LC Waikiki'nin prim sistemi, tam zamanlı çalışanlar için 1.000 ila 1.500 TL, part time çalışanlar için 500 ila 750 TL aralığında değişmektedir.

Lc Waikiki Maaşları (6)

LC Waikiki Çalışma Saatleri Nasıl?

LC Waikiki'de istihdam koşulları, çalıştığı pozisyona ve çalışma şekline göre değişmektedir. Genellikle her mağazada olduğu gibi Part-time ve Full-time şeklinde iki farklı çalışma saatleri bulunur. Sizler için bu iki farklı çalışma saati seçeneğinden bahsedelim.

Part Time Çalışma Saatleri:

Part-time çalışanlar, full-time çalışanlardan daha az ücret alırlar ve daha az saat çalışmaktadırlar. Genellikle öğrenciler bu çalışma modeli ve saatlerini tercih ederler. LC Waikiki part time çalışma saatleri aşağıdaki gibidir:

 • Part-time çalışma saatleri genellikle haftada 30 saat kadardır ve bu süre işletmenin iş yoğunluğuna göre ayarlanır. 

Full Time Çalışma Saatleri:

Full-time çalışanlar günde 8,5 saat ve haftada 6 gün çalışır ve 1 saatlik yemek molası alırlar. LC Waikiki full time çalışma saatleri aşağıdaki gibidir:

 • Full time şeklinde çalışanlar genellikle sabah 08:30'dan akşam 17:00'a veya öğlen 13:30'dan 22:00'a kadar vardiyalarda çalışırlar.

Lc Waikiki Maaşları (2)

LCW Mağazalarında Çalışmanın Şartları

LC Waikiki maaşları, çalışma saatleri ve koşulları sizin için uygunsa bu mağazalarda çalışabilmeniz için bir takım şartlar bulunuyor. Sizler için LC Waikiki mağazalarında çalışmanın şartlarından da kısaca bahsedelim.

 • En az lise mezunu olmak,
 • İyi iletişim becerilerine sahip olmak, 
 • satış pazarlama alanında deneyimli olmak,
 • Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmamak,
 • Çalışmaya engel olabilecek bir hastalığı bulunmamak,

Yukarıda verilen maddeler LC Waikiki mağazalarında çalışılabilmesi için tercih edilen özellikler ve sağlanması gereken şartlardır.

Lc Waikiki Maaşları (4)

LC Waikiki İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

LC Waikiki iş başvurusu yapmak isteyenler için nasıl iş başvurusu yapabileceklerinden bahsedelim. Şirketin kariyer sayfasını ya da çeşitli iş ilanları sitelerini kullanabilirsiniz. Ayrıca mağazalara doğrudan giderek iş başvuru formu da doldurabilirsiniz.

LC Waikiki, satış danışmanlarından mağaza müdürlerine kadar çok çeşitli kariyer fırsatlarına sahiptir. LC Waikiki, çalışanlarına kariyerlerinde ilerleme ve yükselme fırsatı verir.

Sık Sorulan Sorular

LC Waikiki maaşları, LC Waikiki çalışma saatleri ve çalışma şartları gibi konuları yazımızda sizler için paylaşmıştık. Şimdi konu ile ilgili sık sorulan soruları yanıtlayalım.

LCW çalışanları kaç saat çalışıyor?

Full-time çalışanlar günde 8,5 saat ve haftada 6 gün çalışır ve 1 saatlik yemek molası alırlar. Part-time çalışma saatleri genellikle haftada 30 saat kadardır.

LC Waikiki kaç yaş eleman alıyor?

LC Waikiki'de çalışmanın yaş sınırı yok, ancak genç adaylara öncelik veriliyor. 18 yaşından büyük olmanız ve en az lise mezunu olmanız yeterli olacaktır.

LCW yemek parası ne kadar 2024?

Resmi Gazete'de yayımlanan karara göre 2024 yılında günlük yemek bedeli 187 TL (170 TL + %10 KDV) olacağını açıklanmıştı. Buna bağlı olarak LCW çalışanları günlük yemek parası 187 TL’dir.

Editör: Esra Editor