DİYARBAKIR- Kayapınar ilçesinde bulunan alt geçitte trafik kazası oldu. Motosiklet ve aracın çarpıştığı kazada motosiklet sürücüsü yaralandı.

Diyarbakır'da Depremde yıkılan Dündar Apartmanı'nın 2 müteahhidine hapis cezası Diyarbakır'da Depremde yıkılan Dündar Apartmanı'nın 2 müteahhidine hapis cezası

Olay, Kayapınar İlçesi’nde bulunan bir alt geçitte meydana geldi. Henüz belirlenemeyen bir nedenle alt geçide hızla giren motosiklet, karşı yönden gelen araçla çarpıştı. Çarpışmanın etkisiyle motosiklet sürücüsü yaralandı ve olay yerindeki vatandaşlar tarafından ilk müdahale yapıldı.

Yaralı motosiklet sürücüsüne çevredeki vatandaşlar tarafından yapılan ilk müdahalenin ardından olay yerine çağrılan ambulansla Diyarbakır’daki bir hastaneye sevk edildi. Kaza nedeniyle alt geçit kısa süreliğine trafiğe kapatılırken, daha sonra tek şeritten trafik akışı sağlandı.

Olay yerine gelen trafik polisleri, kaza ile ilgili detaylı bir soruşturma başlattı. Kazanın tam olarak nasıl gerçekleştiği ve sorumluların belirlenmesi için çalışmalar devam ediyor.

Kaynak: İHA